Přestože jsem svého partnera milovala, jeho žádost o ruku jsem odmítla: Celé to však nepochopil

Lauru požádal Igor o ruku, když měli čerstvých 24. Tehdy řekla ne. Zdálo se jí, že jsou velmi mladí. Přestože od té doby uběhlo 5 let, neustále to má na talíři. Zůstat v takovém vztahu, či raději vycouvat?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Láska od dětství

Laura chodila s Igorem od svých 16. Byla to typická dětská láska, která přetrvala. Bydleli v jedné bytovce, chodili na stejnou školu, měli společné kamarády. To vše je spojovalo. A v neposlední řadě si skvěle rozuměli. Oba patřili do skupiny intelektuálů, která v jejich věku, byla docela nízká, jelikož ostatní děti většinou zajímalo vše ostatní, jen ne knihy. Všichni se vždy smáli, že jsou jako Romeo a Julie, jeden bez druhého nemohli vydržet. Až ve chvíli, kdy ji požádal o ruku, všechno se změnilo. Tehdy řekla Laura ne. Zdálo se jí, že jsou velmi mladí. A Igor to jaksi neuměl přijmout. A nedokáže se s tím smířit dodnes.

Mohlo by vás zajímat: Neuměl se smířit s tím, že jsem nyní atraktivnější: Toto byl moment, kdy mě ve společnosti neskutečně ponížil

Dodnes mu nejsem schopná říct ano...

"Miluji ho a na tom se nic nezměnilo dodnes. Jen jsem prostě ve 24 nebyla na svatbu připravena. Ale od toho momentu se Igor maximálně změnil. Při každé příležitosti mi to připomíná, je neustále nervózní, téma svatby je pro něj číslo jedna, tlačí na mě a já nevím, jak z toho ven. Zůstal odměřený, ale zároveň neustále hovoří o miminku. Připadám si jako kdybych ho ty roky vůbec neznala. Změnil se více než jsem předpokládala."

Čtěte také: Na těchto 5 věcí se mužů nikdy neptejte: Které otázky neumí zpracovat a přesto vám neřeknou pravdu?

I přesto, Laura s Igorem zůstává. Věří, že je to jen přechodné období i když trvá již více než 5 let.

"Netvrdím, že se nechci, nikdy vdát. To vůbec ne, ale momentálně se na to necítím připravená. Je to pro mě v této chvíli obrovský závazek a zejména tím jak se změnilo Igorovo chování ke mně, se v tom jen utvrzuji. Vím, že by pro mě udělal i poslední, ale moje odmítnutí neumí zpracovat. A já mu nejsem schopná říct to vytoužené ano, ale ani od něj odejít..."

Zůstat v takovém vztahu, či raději vycouvat?

Zůstat
0
Vycouvat
5
Hlasovalo: 5

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..