Ženy narozené v těchto třech znameních se mohou těšit koncem roku na zásnuby: Kdo najde pod stromečkem prsten?

Pokud patříte do kategorie žen, které se svatebního dne neumí dočkat, máme pro vás skvělou zprávu. Ženy narozené v těchto znameních, potěší jejich polovička ještě letos zásnubním prstýnkem. Patříte mezi ně i vy?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Zdá se, že se v dnešní době za vážným závazkem, jakým je manželství většina mladých lidí nespěchá. Svatby po 35 již nejsou ničím výjimečným a stejně ty, kdy spolu dva žijí bez sňatku i více než 10 let. Jak říkají naše babičky, jen tak "na divoko". Při vysokých číslech rozvodovosti si chce být každý, kdo vstupuje do manželství, svým způsobem jistý. Přesto jsou znamení, které se vytouženého prstýnku dočkají už tyto Vánoce. patříte do této kategorie i vy?

Mohlo by vás zajímat: Proč bývají muži nespokojeni a opouštějí své ženy? Podívejte se, čeho byste se neměly dopouštět

Střelec

Ačkoli podle hvězd patří Střelkyně mezi nejnestálejší partnerky a zbožňují svobodu, právě ony se mohou těšit na překvapení v podobě zásnub už na konci tohoto roku. Jejich polovička už nebude chtít dále čekat, protože má obavy, že by jim láska nakonec odešla. Ženy narozené ve znamení Střelce, totiž zbožňují dobrodružství, svou volnost a život bez závazků. A zásnuby budou v jejich případě pojaty zřejmě tak trochu adrenalinově. Muži, kteří randí s těmito ženami, totiž většinou přesně vědí jak si je získat.

Vodnář

Ženy narozené ve znamení Vodnáře mají spoustu energie, nápadů a stále se musí něčím zabývat. Mají pověst humanistek, kterým leží na srdci všechny problémy světa. Po svém boku potřebují partnera se smyslem pro humor, takového, který se také nebere zcela vážně a dokáže je pochopit. Pokud ho najdou jsou pro něj ochotné udělat cokoli. Svatba je pro ně velmi důležitá a očekávají romantické zásnuby. V tomto roce se mohou přesně na ně také těšit a to i v případě, že jejich vztah je ještě velmi čerstvý.

Čtěte také: Naše manželství zachránila terapie: Dozvěděla jsem se o manželově nevěře, ale kvuli tomuto jsem stále s ním

Panna

Stydlivé panny šíří kolem sebe vždy dobrou náladu a amosféru. Je pro ně typická pozitivní energie, kterou dokáží nakazit okolí. Tyto ženy patří mezi perfekcionistky, které chtějí mít vždy všechno tip - top. Jako jediné ze znamení však dokáží být současně praktické i romantické. Vzplanutí u nich trvá poměrně dlouho. A i to, aby své polovičce řekly vytoužené "ANO". No během nejharmoničtějšího a nejklidnějšího období roku - Vánoc, nedokáží svého drahého odmítnout.

Narodily jste se v jednom z těchto znamení?

Střelec
3
Vodnář
5
Panna
4
Hlasovalo: 12

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..