Tyto tři věci nechce žádný muž slyšet po sexu: Víte, co byste rozhodně měly ze svého slovníku vynechat?

Jsou věci, které muži rozhodně nejsou ochotni poslouchat. Ale mnohokrát jim je řekneme a ještě i na tom nejnevhodnějším místě. V ložnici.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Jsou věci, které muži poslouchají velmi rádi a naopak ty, při kterých jim naskakují husí kůže. Víte, co byste jim rozhodně neměly v ložnici říkat? Toto si nechte pro sebe za jakýchkoliv okolností, ať se děje cokoliv.

Mohlo by vás zajímat: Proč bývají muži nespokojeni a opouštějí své ženy? Podívejte se, čeho byste se neměly dopouštět

1. Bývá to i lepší

Uff, pokud tohle vyslovíte, máte ve vztahu, problém. Tím si můžete být jistá. Ať byl jeho výkon jakýkoliv a nesplňoval vaše představy, nevyslovte tuto větu nahlas. Tedy pokud chcete v daném vztahu pokračovat a neplánujete rozchod. Tohle muže opravdu bolí. Dotknete se jejich ega a nejintimnější sféry zároveň. A to věru představuje velké komplikace pro vaše další společné fungování.

Čtěte také: Naše manželství zachránila terapie: Dozvěděla jsem se o manželově nevěře, ale kvuli tomuto jsem stále s ním

2. Můj ex to dělal jinak, proč ne i ty?

Muži se poměrně snadno urážejí a prožívají některé věci mnohem intenzivněji než si myslíte. A spojování vás, spolu s vaším ex je jednou z věcí, která se do této kategorie řadí. Nikdy, opravdu nikdy, slovo "ex" a "vy" nevyslovujte v jedné větě, v posteli. Ponížíte ho a bude se cítit skutečně velmi nedůstojně. Muži jsou na tyto věci mimořádně citliví.

3. Ty jsi ale rychlý...

Věřte, že muž, který vás opravdu miluje, chce aby vám s ním bylo dobře. Samozřejmě i v posteli. Rozumíme, že pokud vznikne jakýsi konsensus mezi partnery a dohodnou se, že jim pár minut společných sexuálních chvil stačí, je to v podstatě v pořádku. Avšak pokud to vy sama cítíte jinak a zdá se vám to příliš málo, rozhodně nevolte tuto formu komunikace. Uděláte mnohem více škody než si dokážete představit.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..