Manželka mě podváděla přímo před mýma očima: Její milenec se vydával za někoho jiného a já jsem jim naletěl

Pod lampou bývá největší tma. Tak lze nazvat situaci, v níž se nechtěně ocitl Juraj, jehož manželka z něj udělala paroháče. A nebylo to ze dne na den.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Manželka měla vyrovnaný kariérní a osobní život. Poté, co byla doma na mateřské, bylo cítit, že vrátit se zpět do práce je to, po čem žena jako je ona touží. Viděl jsem na ní, že je šťastnější a jednoduše, že tři roky doma mezi čtyřmi stěnami jí úplně nevyhovovaly. Měl jsem radost, že je zpátky rozzářená. To jsem však netušil, že za její blikajícími očima je možno chlap, který ji kromě mě obšťastňuje také.

Přečtěte si: Myslíte si, že pokud byl s vámi své bývalé nevěrný, vám to neudělá?

Spávali jsme spolu, neměla důvod utíkat jinam

Jelikož vše šlo u nás doma jako v běžné jiné rodině, neměl jsem důvod se něčeho obávat. Spávali jsme spolu třikrát za týden, což při dítěti je už i tak úspěch. Všichni, kteří mají doma malé děti vědí, o čem mluvím. Manželka se přitom netvářila, že by měla nějaké problémy s vyvrcholením. Vždy si to užívala, ale kdoví, možná si při tom představovala "jeho". Teď už by mě to nijak extra nepřekvapilo ...

Nikdy jsem si nic podezřelého na něm nevšiml

Označením "jeho" jsem měl na mysli, jejího milence. Setkával jsem se s ním často, ale nikdy jsem netušil, že právě tento chlapík mi ve volném čase souloží manželku. Možná štěstí, protože by to dopadlo jinak. Ale pojďme k věci - jak k tomu celému vlastně přišlo?

Moje žena chodívala pravidelně na služební cesty. Jelikož pracovala v solidní společnosti, vždy měla i šoféra, který ji vyzvedl přímo doma. Často jsem ji s kufrem chodíval doprovodit až dolů k vozidlu, kde ji už čekal "řidič". Byl to starší chlapík, nikdy jsem mu neviděl přímo do obličeje a ani jsem se nezamýšlel nad tím, že by mohl po mé ženě vystartovat. Vlastně .. To, že se moje žena mužům líbila, bylo běžné a lichotilo mi to. Nikdy by mi spíš nenapadlo, že takový muž bude objektem její tužeb či zájmu.

Všiml jsem si detailu, který ji prozradil

Když jsem ji jednou doprovodil k autu a rozloučil se, šel jsem zpět nahoru domů. Tam jsem však našel zapomenut její mobil, což si zřejmě uvědomila i ona sama. Musela se pro něj vrátit domů a když po půl hodině vyběhla nahoru, všiml jsem si, že nemá podprsenku. Stojící bradavky totiž nepřehlédne žádný muž a už vůbec ne váš manžel. Přišlo mi to velmi zvláštní, protože moje žena nikdy chodila bez podprsenky. Když jsem se najednou začal divit, zamluvila to, že na cestu si ji dává dolů, aby ji po takovém dlouhém čase netlačila ... V té době jsem už věděl, že lže a že záhadný šofér v autě asi nebude jen takový obyčejný šofér. Nakonec jsem ji svými zvědavými otázkami dostal do úzkých dříve, než jsem se stihl zamyslet nad tím, co bude, když potvrdí že má milence, to i udělala.

Nepřehlédněte: Partner byl posedlý tím, že jsem mu nevěrná: Náš vztah krachl na hloupém vtipu, kterého dnes lituji

Muž, který ji vozil, nebyl žádný řidič, ale milenec. A nebyly to služební cesty, ale jejich výlety za intimitou. Vysvětlovala mi to jen tím, že jí chybělo zpestření, ale je ochotna s tím skončit. Celé to však trvalo asi rok. Řekla mi, že v jistém momentě života potřebovala vyzkoušet i něco jiného, ​​nic víc v tom však nebylo, žádné city. Problém však je, že i když z lidského hlediska bych s ní nejraději zůstal a vím, že žádnou ženu nebudu milovat tak jak ji, v otázce intimity jsem padl na bod mrazu. Jednoduše se nevím zbavit představy, že spávala s tím starým mužem. Nedokážu s ní mít sex a to výrazně zasáhlo do našich životů. Odrazilo se to na tom, že si vůbec nerozumíme, vytratilo se všechno intimní, co mezi námi bylo.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..