Přestože randil se mnou, stále miloval svou bývalou: Jaké je to žít po boku muže, o kterém víte, že touží po jiné?

Táňa chodila s Emilem více než půl roku. A velmi ho milovala. I on ji. Ne však tolik jako svou bývalou. A i přesto, že to Táňa věděla, se s ním rozhodla zůstat... Proč občas děláme nepochopitelné rozhodnutí?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Táňa se dala s Emilem dohromady těsně po jeho dlouholetém vztahu. Se svou ex chodil 11 let a těsně před svatbou od něj odešla. Zamilovala se do kolegy z práce, sbalila si věci a v podstatě týden před svatbou beze slova zmizela. Emil to nedokázal pochopit. Neustále si v sobě vyčítal to, proč se to stalo. Upřímně a velmi ji totiž miloval a život bez ní si nedokázal představit. Jeden večer, když to zapíjel se bohužel seznámil s Táňou...

 

Přečtěte si: Odpovězte si na jednu základní otázku: Toto je důvod, proč se většina vztahů rozpadne

 

"Pamatuji si na naše první setkání. Měl v sobě více alkoholu než je únosné, směje se Táňa. Byl tak mile opilý, až si mě získal. V podstatě mi v ten večer shrnul celý svůj život za celých 35 let. Dozvěděla jsem i věci, které jsem nepotřebovala vědět. Skončili jsme u něj doma, ale samozřejmě k ničemu mezi námi nedošlo. Když se ráno probudil, byl přímo dokonalý. Sice s malou opicí, ale hned se vyptával, jestli moc nezlobil, připravil mi kávu, snídani a dlouho jsme si povídali. Skvěle jsme si sedli. Naše setkání pokračovaly a do necelých tří týdnů jsme tvořili pár. Už dávno jsem nebyla tak moc zamilovaná."

I přesto, že miluje jinou, zůstanu s ním...

 

Táňa se k Emilovi nastěhovala a prožívala euforii spokojenosti. Nikdy neměla tak pozorného a super přítele. Emil se o ni příkladně staral, věnoval se jí, hodně času trávili společně, dělali si množství výletů. Ale i po pololetí randění cítila, že je Emil často myslí někde jinde. Až v jeden den, kdy potkali na snídani ve městě jeho bývalou, pochopila v čem to je.

 

Přečtěte si: Dopis pro mého bývalého: Děkuji, že jsi mi zlomil srdce, bylo to to nejlepší, co si mohl pro náš vztah udělat

 

"Když ji uviděl, díval se na ni přesně tak jako člověk, který miluje nejupřímněji na světě. Sama jsem cítila, že je na ni stále neuvěřitelně navázaný. Byla jsem v šoku, ale zároveň jsem to někde vzadu dobře věděla. Stále ji miloval. A stačila by jediná její věta a odešel by ode mne. Ona však byla citově už dávno jinde a Emil ji nezajímal. Horko těžko ho jen pozdravila. I přesto, že vím, jak stále miluje svou ex, nechci od něj odejít. Věřím, že jeho láska k ní časem vyprchá a tak jak se díval na ni, bude hledět na mě... Udělám pro to i nemožné."

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..