Nechce s vámi vaše polovička spát? Začněte dělat tuhle věc a bude po vás toužit jako poprvé

Víme, udržet jiskru ve vztahu po letech, dá zabrat. Není to však nemožné! Jen je třeba vědět, jak na to. Úplná maličkost, dokáže totiž více, než čekáte.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ano je nám to velmi dobře jasné, udržet jiskru ve vztahu i po letech dá skutečně zabrat. Zejména ve fázi, kdy přijdou děti, to není vždy zcela ideální a vyžaduje to množství kompromisů. Přesto, byste se vždy měly snažit o to, aby to mezi vámi fungovalo zejména v ložnici. Přitom občas stačí jedna drobnost, která dokáže změnit mnohem více než předpokládáte. Že ne? Ale ano, jen je třeba chtít a vědět jak na to.

Přečtěte si: Můj manžel se mnou odmítal spát: Nikdy nezapomenu na ten zlomový moment, kdy jsem zjistila proč

Dělejte to takto...

Pokud čekáte nějaké speciální rady jak to roztočit v ložnici, vůbec to není postavené na této věci. Víte jak se to říká, méně je někdy více. A v otázce sexu to opravdu platí. To nejpodstatnější je, abyste si začali povídat. V žádném případě se netvařte, že se vám něco líbí, když to tak není. Po letech máme tendence do této roviny totiž sklouznout. Základem je být sama sebou a zejména přirozená. Mluvte o tom, co je pro vás přijatelné a co zase ne. Řekněte mu, co vás vzrušuje, mluvte o svých představách, či obavách. Hlavně přímo a narovinu. Právě v oblasti sexu je to neuvěřitelně důležité. Mnohem více než si dokážete představit. Tedy pokud nechcete hrát druhé housle a je pro vás podstatné, aby to třeba i po 12 letech bylo stejné jako na začátku. Komunikace totiž dokáže zázraky i v této sféře, ačkoli to může znít jako klišé.

Nepřehlédněte: Jaké typy žen jsou pro muže lákavými manželkami? Na této vlastnosti závisí, jak dlouho vydrží váš vztah

Rovněž je celkem fajn vžít si jakési rituály. Udělejte si večer ve vaně, druhý v ložnici při svíčkách, třetí zase nečekaně v autě. Ano, změna prostředí a místa umí udělat také hodně. Plánujte i v této oblasti a pokud to nevychází, improvizujte. Uvidíte, že se zlepší nejen váš sexuální život, ale i vztah celkově. Intimita v ložnici má totiž mimořádně velký vliv na běžné fungování dvojice.

Myslíte si, že je důležité udržovat jiskru ve vztahu?

Ano
4
Ne
0
Hlasovalo: 4

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..