Vévodkyně Kate a Meghan mají společné tajemství toho, jak se vyspat do krásy: Obě používají tento olej

Obě vévodkyně, ať už Kate nebo Meghan mají skutečně krásnou pleť i po třicítce. Vděčí za ni poctivé denní, ale i noční péči. Ačkoliv ta denní se možná v něčem liší, co se týče noční, prý mají zásoby tohoto oleje.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ačkoli jsou i rozdílné, jedno mají společné

Vévodkyně z Cambridge, Kate a vévodkyně ze Sussexu, Meghan, jsou v mnohém i rozdílné, ale jednu věc mají přece jen obě společnou. Jejich tajemství udržování si zářící, čisté a na pohled zdravé pleti. Obě totiž svou pleť zásobují nejen kvalitními denními produkty, ale i těmi nočními. Nedají dopustit na tento jeden olej konkrétní značky. Chcete se inspirovat?

 

Mohlo by vás zajímat: Toto je nejkrásnější členka královské rodiny: Lady Amelia Windsor sklízí jeden úspěch za druhým a Britové ji milují

Členky královské rodiny by neměly prozrazovat své beauty tajemství

Jejich tajemství krásné pleti nemohou veřejně jen tak sdílet se svými fanynkami, jak to dělají jiné celebrity. Královská etiketa totiž neschvaluje prozrazování oficiálních značek produktů, které používají členky královské rodiny. No veřejnost se tak dozvěděla, že mají jeden společný oblíbený produkt na noční péči o pleť. Jaký a jak?

 

Čtěte také: Anti-Kardashian efekt: Které celebrity nikdy nepodstoupily plastiku?

První ho dostala Kate a doporučila ho Meghan

Je jím Beutel Skincare Beauty Sleep Elixir, který je 100 procentním olejem na obličej. Zakladatelka kosmetiky Beutel, Leila Aalam prozradila a zároveň se také pochlubila pro magazín Harper´s Bazaar: "Náš zdroj v královském paláci potvrzuje, že dali vévodkyni Kate the Beauty Sleep Elixir a od té doby si ho pravidelně doplňuje na svém toaletním stole. Kate ho prý doporučila Meghan a nyní ho dostávají v pravidelných zásobách."

Jaké je tajemství oleje?

Jde o organický elixír, který je směsí 14 rostlinných olejů včetně oleje z kamélie, granátového jablka a semen chia, které mají antioxidační vlastnosti. Právě ty podporují mladistvost pleti a bojují proti známkám stárnutí a únavy. Pleť hydratují a zjemňují. Neobsahuje žádné parabeny, sírany ani silikony a další umělé a škodlivé látky.

 

Nepřehlédněte: Nejstylovější britská princezna o korunu nestojí. Toto jsou nejlepší kousky z jejího šatníku

 

Jeho tvůrkyně se může pochlubit nejen tím, že tento produkt používají členky královské rodiny, ale i např. taková herečka Emma Watson či zpěvačka Rita Ora. Vyzkoušíte ho také?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..