Manžel po mně chtěl hrávat známou erotickou hru: Jednou večer mi dal návrh, který mi na něj navždy změnil pohled

Vášeň a pocit z ideálního vztahu se v minutě změnil na šok. Co musí muž ženě v posteli říci, aby zůstala takto vykolejená?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

S Adamem jsme si prošli ve vztahu všeličím. Zažila jsem s ním největší stav zamilovanosti ve svém životě, ale i největší bolest. Po tom, co se nám narodil syn, dostal náš intimní život zabrat, jak to už bývá i u ostatních mladých manželství. Vzájemně jsme se tedy shodli na tom, že náš vztah potřebuje okořenit. Byla jsem otevřená všemu a můj manžel také. Alespoň jsem mohla nahlédnout do tajných představ a snů svého muže. V koutku duše jsem však doufala, že to nebude nic, co by mě zaskočilo.

 

Přečtěte si: Neuměl se smířit s tím, že jsem nyní atraktivnější: Toto byl moment, kdy mě ve společnosti neskutečně ponížil

Zahrajme si tuto erotickou hru

Adam mi prozradil, že vždy toužil po tom, abych střídala role v posteli. S kostýmky jsem tedy měnila jednotlivé profese a vždy z toho vzešel jiný příběh. Řeknete si, prvoplánové, ale nebylo. Opravdu máte potom pocit, jako byste střídaly několik mužů a podobné pocity se zřejmě zmocnili i mého manžela. Nejvíce ho vzrušovalo, když jsem byla sestřička. Zpočátku jsem se na tuto hru styděla, ale když se z experimentu stal vlastní seriál na pokračování, bavilo mě to víc a více. Oba jsme se na sex těšili a vždy tam převládala nějaká zvědavost. Mělo to prostě šťávu, konečně, po dlouhé době.

A co kdybychom vyzkoušeli toto?

Když jsme vyzkoušeli několik profesí, ty, které se nám líbili jsme neváhali hrát i vícekrát po sobě. Adam byl celý bez sebe vždy, když jsem měla na sobě nějaký kostým. Časem jsem měla pořádnou sbírku. V jeden večer mi dal návrh, který mi navždy změnil pohled na něj. Sebevědomě a jako by se nic nestalo mi řekl, abych se převlékla za chlapce. Díval se přitom na mě tak zamilovaně. Jeho pohled byl hluboký.

Zůstala jsem na něj zírat a tato věta se mi ještě několikrát přehrála. Neustále jsem ji opakovala a říkala si, že to neřekl. On se na mě upřeně díval a čekal, co udělám. Nezmohla jsem se na slova. Nemyslela jsem si nic. Neměla jsem emoce. Měla jsem pocit, že vedle mě stojí člověk, kterého jsem v životě neviděla, neznala. Byl pro mě najednou cizí. Nikdy jsem nepochopila, proč přišel s tímto návrhem.

 

Nepřehlédněte: Neuměl se smířit s tím, že jsem nyní atraktivnější: Toto byl moment, kdy mě ve společnosti neskutečně ponížil

 

Našla jsem si milence a byl to jediný způsob, jak jsem se dokázala s touto jeho větou vypořádat. O pár měsíců později jsem měla na stole rozvodové papíry. A přesně o to mi šlo. Nechtěla jsem to však udělat já. Byla jsem zoufalá a zraněná. Dodnes však netuším, kde je pravda. Nikdy jsem nenabrala dost odvahy čelit tomu a zeptat se ho jako hrdinka. Raději jsem zvolila cestu, že nebudu znát pravdu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..