5 elegantních kousků, které nikdy nevyjdou z módy: Máte je v šatníku i vy nebo vám některý chybí?

Ve svém šatníku byste měly mít kousky, které vás nikdy nezklamou. Vybraly jsme názornou ukázku toho, jak to vypadá, když je dokážete navzájem kombinovat a s každým vypadat jinak.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Elegantní móda sluší každé ženě a jsou kousky, které vám bezprostředně zajistí komfort při jejich nošení. Svou uniformitou nikdy nezklamou a proto si zaslouží viditelné místo ve vašem šatníku.

Inspirujte se: Pokud se zbavíte tohoto zlozvyku, můžete říci sbohem vráskám: Takto oddálíte čas!

Malé černé na špagetových ramínkách

Šaty v midi délce na špagetových ramínkách byly kdysi nedostupným zbožím a naštěstí poslední sezóny ukazují, že se to mění a to je dobrá zpráva. Jsou totiž jedním z kousků se silným nábojem elegance. Vždyť se podívejte na ně - nepotřebují žádný komentář.

Klasický blazer má univerzální využití

Černé sako. Nadčasová klasika, která má hned několik využití. Můžete si ho dát ke kalhotám, nebo jej zkombinovat se sukní, šaty či šortkami. To, na čem může selhat tento kousek je kvalita materiálu. Vybírejte s rozumem a ujistěte se, zda vám střih sedí. Je lepší, když vám je sako o číslo větší než menší.

Smokingové šaty vám dodají sebevědomí

Velmi ženský kousek, který plní sám o sobě funkci dominantního outfitu. Čím méně doplňky sladíte, tím lépe. Nedoporučujeme upadnout do překombinovanosti. Jejich nositelka se ihned přemění na hrdou a sebevědomou bytost, která si je vědoma svých kvalit.

Culottes kalhoty: když se z trendu stane styl

Proslavila je Jackie Kennedy a i když jim módní kritici před pár lety nedávali větší šance, postupem času se z nich stal nadčasový trend. Objevují se v každé sezóně a to vám dodává jistotu, že jste neudělaly krok vedle. V době udržitelné módy se vyplatí investovat do kousků, které můžete nosit více než jednou, ale hned několikrát a různé sezóny.

Kabelka ve tvaru půlměsíce

Vyhněte se stereotypům a zkuste si razit svou vlastní cestu. V orientaci vám pomůže design, který přežije více než jednu sezónu. Kabelky ve tvaru půlměsíce si získaly obdiv nejen v byznys sféře, ale i mimo ni. Jsou jakousi pomyslnou poslední tečkou za perfektně laděným outfitem.

Nepřehlédněte: Módní doplňky, které jsou IN na podzim 2019: Kdysi je nosily naše mámy, inspirujte se přímo z civilu

Foto:
Profimedia, iBlues (mClasse), F&F
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..