Nejhloupější rozchodová hlášky: Minimálně jednu z nich slyšela asi každá

Rozchody nebývají snadné. Ale někteří muži jako by si neuvědomovali vážnost situace, a často je ukončí nesmyslnými hláškami, které všechno ještě více zhorší.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Znáte to...

Chce se s vámi rozejít (případně vy s ním) a neví, jak to říct. Tak se uchýlí k starému-známému - "není to kvůli tobě!" Nejhloupější věc, jakou vám příští expartner může říct. Samozřejmě, že to je o tobě! Vždyť kdyby nebylo, nebyla by tu ani tato situace. Ale místo upřímnosti mnozí staví na trapnost a zbabělé výmluvy. A takových je mnohem více. Tak schválně, se kterou z těchto jste se setkaly vy?

"Vím, že jsem ti říkal, že tě miluju, ale věci se změnily..." - a tohle se také může zapsat do seznamu nejhorších vět, které můžete při rozchodu slyšet. Hlavně, pokud vám jeden týden říká jedno a za pár dní druhé. V tomto případě je jisté jedno - nemiloval vás.

Přečtěte si také: Jaké typy žen jsou pro muže lákavými manželkami? Na této vlastnosti závisí, jak dlouho vydrží váš vztah

"Nechci se teď vázat" - pokud vám tohle někdo řekne, ani s ním neztrácejte čas. Jasně, že má zájem o vztah, ale ne o vztah s vámi. Holt, i to se stává. Škoda jen, že to nechce říct přímo. Uvidíte, že do týdne se bude venku motat kolem jiné.

"Asi bychom měli být jen kamarádi" - a cenu za největší kýč získává právě tato věta. I vám je z ní špatně? Jak můžete někomu, komu dlouho vyznáváte lásku a on vás oddaně miluje říci, že chcete být jen kamarádi. Věřte, že často je to horší, než byste se přiznali rovnou k nevěře.

Mohlo by vás zajímat: Přestože jsem svého partnera milovala, jeho žádost o ruku jsem odmítla: Celé to však nepochopil

"Nechci ti už ubližovat" - i tato perlička dokáže pořádně ranit. Protože kromě toho, že vás posílá k vodě je zcela jasné, že vám už párkrát ublížil, nevěrou...

"Nejsi ta pravá" - pravá na co? Na to, aby vás miloval, nebo na to, aby si vás vzal? Mnoho mužů si vlastně neuvědomuje, že toto ženy mohou brát i jako podpásovku. Začnou o sobě pochybovat, zda vůbec dokáží být pro někoho "tou pravou". Takže pozor na to, zda to vůbec vypustíte z úst.

Nepřehlédněte: Chtěla jsem, aby můj bývalý pocítil, o co přišel: Namísto žárlivosti jsem si pěkně s tímto chlapem zavařila

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..