Toto je aktuálně nejkrásnější holčička na světě: 6letá Alina Jakupova od 4 let sklízí jeden úspěch za druhým

Rozkošné šestileté děvčátko z Ruska okouzluje krásou svět. Vypadá jako anděl a ve světě modelingu se cítí jako ryba ve vodě. Vždyť posuďte samy...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nová nástupnice Thylane Blondeau?

I přesto, že má pouze šest let, její dlouhé blond vlásky, modré oči a nezaměnitelný úsměv ji dělají nepřehlédnutelnou. V kariéře dosáhlo toto rozkošné děvčátko už skutečně velmi mnoho. Vypadá to tak, že Francouzska Thylane Blondeau, dcera fotbalisty Patricka Blondeau a novinářky, designérky Veroniky Loubryove má už svou nástupnici.

Mnozí ji už dnes označují za nejkrásnější dítě planety. Někteří dokonce tvrdí, že jsou si s Thylane nesmírně podobné. Alina se narodila však narodila v Moskvě a ve světě showbyznysu se pohybuje velmi aktivně od 4 let.

 

 

Mohlo by vás zajímat: Toto je nejkrásnější členka královské rodiny: Lady Amelia Windsor sklízí jeden úspěch za druhým a Britové ji milují

 

 

Návrháři ji milují a Alina si pozornost užívá

Natočila několik módních kampaní, například pro Monnalis Kids, Yudashkin děti či Gloria Jeans. Objevila se na titulkách magazínů InStyle a Grazia. Mimo toho účinkovala dokonce v několika televizních reklamách. Pokud si však myslíte, že za vším stojí její rodiče, mýlíte se. Alinu prý právě svět reflektorů velmi baví.

 

 

Sama touží stát se slavnou modelkou a už v tomto věku je mimořádně ctižádostivá a pracovitá. Všichni špičkoví odborníci v módním byznysu, její předpovídají opravdu slibnou kariéru a shodují se na tom, že o Aline budeme ještě hodně slyšet. A my o tom při pohledu na ni opravdu nepochybujeme.

 

 

Čtěte také: Priyanka Chopra patří mezi nejvlivnější lidi světa: Kdo je tato žena, která je nejlepší přítelkyní Meghan Markle?

 

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..