Manžel si na mně všiml změny, která odhalila, že mám milence: V této situaci byste však ani vy netušily

Sedmý rok je ve vztahu osudný. To, co se říká jako pořekadlo, se v mém případě ukázalo jako pravda.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ocitla jsem se v tom trošku "nevinně", i když to tak na první pohled nevypadá.

Vím, že to není omluva, ale na to, abyste to všechno chápaly, se musíme vrátit do minulosti. Předtím než jsem poznala svého manžela, jsem měla románek s jistým mužem, do kterého jsem se zpočátku zamilovala. On si však během našeho randění našel přítelkyni a tím u mě skončil. Od té doby jsme se neviděli. Nelze však říci, že bychom nebyli v kontaktu. Často mi psal, zejména ve slabých chvilkách, ale to já už jsem měla manžela. Snažila jsem se ho ze svého života vymazat.

 

Čtěte také: Tyto tři věci nechce žádný muž slyšet po sexu: Víte, co byste rozhodně měly ze svého slovníku vynechat?

Po sedmi letech se v mém životě objevil "on"

Měla jsem ideální vztah, porodila jsem naše první dítě a vše bylo tak, jak jsem si vysnila. Jenže pak se ozval "on". Z ničeho nic mi začal posílat zprávy o tom, že jsem jeho osudová žena a abychom se k sobě vrátili. On byl v manželství a já také. Snažila jsem se je ignorovat a odepisovat mu jen ze slušnosti. Jenže po pár dnech jsem si uvědomila, že se vůbec nemůžu na nic soustředit a opět k němu začínám něco cítit. Neuměla jsem ho dostat z hlavy. Dělal na mě nátlak a některé city z minulosti se mi začaly vracet. A on to ze mě cítil, proto dělal tyto sebevědomé kroky.

Aby byl blíže ke mně, udělal tento rázný krok

Jelikož mi neustále tvrdil, že beze mě neumí být, chtěl mi to dokázat. Nečekala jsem však, že zajde až tak daleko. Nastoupil totiž jako nový ředitel do naší firmy, i když na vedlejší oddělení. Zatímco všechny ženy z něj byly tzv. "naměkko", já jsem se tvářila, že to se mnou nic nedělá.

Když jsme se spotkali na chodbě, pošeptal mi do ucha: "Toto byl jediný způsob, jak tě budu moci vídat každý den a být s tebou. "Nemyslete si, nebyl to žádný fanatik, v podstatě mi to v koutku duše imponovalo. Nechtěla jsem si to jen přiznat. Na druhé straně, moje dny, když jsem chodila do práce, začali dávat větší smysl a chvíle, kdy jsme se potkávali, mi vlastně stále více vyhovovaly.

Věděla jsem, že to takhle dopadne, srdci jsem však poručit nedokázala

Jelikož jsme si byli takto nablízku, věděla jsem, že jednoho dne k tomu dojde. Stali se z nás milenci. Každou chvíli, která to dovolovala, jsme se na sebe vrhali. Vášeň, která nám kolovala v krvi, představovala všechny ty roky, které jsme se neviděli a neupadala ani po několika měsících.

Ocitla jsem se v prostředí, ve kterém jsem se ocitnout nechtěla. Jediným východiskem bylo, abych změnila práci, protože on to odmítal. Měla jsem na krku hypotéku, takže to nebylo jednoduché a manžel o změně práce nechtěl ani slyšet, pravý důvod jsem mu samozřejmě neříkala.

V práci jsem tedy zůstala. Pokusila jsem se čelit i našim intimním excesům. Vždy mě však dostal do úzkých a neuměla jsem mu říci "ne". Bavilo ho to. Byl si sám sebou stoprocentně jistý. Se ženami to uměl, to bylo o něm známo. Možná právě proto jsem nikdy nechtěla opustit svou rodinu kvůli němu - neměla jsem jistotu, že právě já jsem jeho "osudová žena", jak to nazýval on. Víte, jak to chodí, to chlap říká každé.

 

Mohlo by vás zajímat: Manželka mě podváděla přímo před mýma očima: Její milenec se vydával za někoho jiného a já jsem jim naletěl

Manžel na to nakonec přišel, prozradila mě tahle věc

Udělala jsem banální chybu, kterou jsem si neuvědomila. Manžel si všiml, že do mého šatníku přibylo několik lechtivých kousků. Objevil je však až po nějakém čase a já jsem si uvědomila, že mám vlastně problém.

Vzhledem k tomu, že jsem si některé z nich s ním nikdy nedala na sebe, věděl, o co jde. A já jsem nedokázala lhát. Byl to z jeho strany okamžitý konec a nenechal si nic vysvětlit. Zůstala jsem sama s dítětem u mámy. Můj milenec totiž neměl takové koule, aby opustil svou manželku a sladké řeči o tom, že jsem jeho osudová žena byly fuč. V práci se dodnes obcházíme, ani jeden z nás totiž neodešel. Jakékoliv city však opadly a neumím tomuto člověku přijít na jméno. Občas si vyčítám, jak jsem mohla kvůli pár sexuálním pokušením přijít o oba muže mého života...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..