Snídaně Jennifer Aniston podle trendu, který dělí lidi na dva tábory: Po pár dnech zpozorovala takový rozdíl

Padesátnice Jennifer Aniston je v záviděníhodné kondici. Samozřejmě jako každá žena i ona se snaží udržovat své tělo pohybem i zdravou stravou. Nedávno prý vyzkoušela tento způsob stravování jako změnu a co zjistila?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nedávno experimentovala s tímto stravovacím trendem

V rozhovoru, který nestárnoucí herečka Jennifer Aniston poskytla veřejnosti, prozradila, že nedávno experimentovala s trendem stravování, který zkoušejí mnohé další celebrity, ale také mnozí z nás. Jde o přerušovaný půst nebo stravování, které má své zastánce, ale i odpůrce. Zatímco jedni odborníci říkají, že je to nezdravé a člověk by měl jíst pravidelně a v malých množstvích, jiní si nemohou vynachválit a nacházejí také v tomto výhody. Jennifer je jedna z nich a prý na sobě zpozorovala skutečný rozdíl na její zdraví.

Mohlo by vás zajímat: Modelka Bella Hadid oživila trend z přelomu tisíciletí: Francouzská manikúra opět na výsluní

K snídani žádné tuhé jídlo

Přerušované stravování spočívá v tom, že můžete jíst jen během osmi hodin a zbývajících 16 hodin z celého dne se postíte. Takže máte dovoleno jíst jen během tzv. osmihodinového okna. Člověk si zároveň může vybrat, kterých osm hodin z dne si vybere. Zda bude jíst od rána nebo až později. Co si vybrala Jennifer? "Stravuji se podle přerušovaného půstu, takže ráno nejím žádné tuhé jídlo," prozradila pro magazín People.

Namísto toho si dopřeje zelenou šťávu a kávu

Tuhé snídani si sice nedopřeje, ale vstává kolem deváté hodiny ráno a svůj den nezačne celkem nalačno, ale si dopřeje zelený džus a kávu: "Například dnes jsem se probudila a dopřála si celerovou šťávu... Pak jsem si začala vařit kávu, ale jinak nepiji kávu tak brzy," objasnila dále. Také dodala, že po takové tekuté snídani následuje ranní meditace, cvičení a krmení jejích psů.

Čtěte také: Zendaya je naše nová módní ikona. Toto jsou její nejlepší outfity

Tři tuhé jídla za osm hodin

Ptáte se, co vlastně potom během těch osmi hodin herečka je? Má povoleno za osm hodin tři tuhé jídla, které však nejsou žádný fastfood, jde o zdravé a kaloricky vyvážená jídla. Během přerušovaného půstu má dovoleno pít i zmíněnou kávu, vodu a další nekalorické nápoje jako například její snídaňovou celerovou šťávu.

Nepřehlédněte: Galavečer dokonalých stylingů: Daniela Peštová okouzlila v něžné růžové, Helena Vondráčková jako diva večera

Po pár dnech si všimla velkého rozdílu

Jak dále přiznává, už po několika dnech zpozorovala na sobě, respektive na svém zdraví skutečný rozdíl: "Všimla jsem si velkého rozdílu v jídle v oněch šestnácti hodinách." Podstata přerušovaného půstu tedy spočívá v tom, kdy jíme. Jakých osm hodin si vyberete, je na vás. Naše tělo funguje ve dvou režimech a to v režimu krmení, kdy přijímáme potravu a ve vstřebávací režimu, kdy trávíme potravu. I podle Jennifer je výhodou, že časem vlivem tohoto stravování necítíte žádný hlad, tělo si navykne. Kromě toho během 16 hodinového okna, kdy nejíte, ale trávíte, má tělo správnou, tedy nízkou hladinu inzulínu a tím efektivnější i spaluje tuk. Tento typ stravování pomáhá Jennifer udržet si i svůj metabolismus a váhu těla pod kontrolou a dodává organismu dostatek času na odstranění přebytečného tuku. Na vlastní kůži to pocítila i Jennifer, jejíž pomohlo toto stravování na udržení postavy, ale i metabolismu.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..