Citlivé místo muže, na které se nevyplatí zaútočit: Neudělejte stejnou chybu jako já, nedá se to vrátit zpět

Sabina byla Kristiánovou přítelkyní asi tři roky a za celé toto období si ani nepamatuje, že by se byli s Kristianem někdy pohádali. Nicméně právě jeho klidná povaha byla nakonec jablkem sváru v jejich vztahu, tedy alespoň z její strany. Jednoho dne mu dala hlasitě vědět, co si o něm opravdu myslí, ale vzít ta slova zpět už nebylo možné...

Časem mi jeho mírumilovná povaha trochu překážela

Naší známé Sabině nejdříve povaha jejího partnera Kristiána vyhovovala. Po posledním vztahu, který byl velmi bouřlivý, to byla na začátku příjemná změna, že nemusela v tomto vztahu stále o něco bojovat, stále se o něčem dohadovat: "Kristián byl milý, pozorný, nekonfliktní, splnil mi vždy vše, co mi na očích viděl. Cítila jsem se s ním klidně, ale přiznám se, že časem mi začala ta jeho mírná, klidná povaha v některých situacích i trochu překážet. Jako by mi chybělo nějaké vzrušení nebo občasný výpadek z tohoto mírumilovného života po jeho boku. Vím, je to trochu nelogické, ale nemohu si pomoci, přesně takto jsem se cítila," popisuje své pocity ve vztahu s partnerem naše známá.

Mohlo by vás zajímat: Tyto tři věci nechce žádný muž slyšet po sexu: Víte, co byste rozhodně měly ze svého slovníku vynechat?

Takového jsem si ho nedokázala vážit

Sabině se postupem času začalo jeho chování jevit jako měkké, slabošské. Ke všem se snažil být milý, to bylo od něj hezké podle jejích slov, ale zároveň si s ním každý mohl udělat, co chtěl a doslova si ho namazat na chleba: "Nedokázal říci ne nejen mně, přiznám se, že jsem ho sem tam i naschvál provokovala, zkoušela, jestli ho dokážu vyvést z míry. On však neuměl říci ne ani bratrovi, který ho podle mě zneužíval a kterému půjčoval peníze. Zneužívala ho vlastní máma, která se více zajímala o nepovedeného bratra, přičemž vše řešil právě Kristián. Nechtěla jsem, aby byl stále takový. Prostě jsem si ho takového nevěděla vážit, neměl v mých očích hrdost," pokračuje ve vyprávění Sabina.

Čtěte také: Ženy narozené v těchto třech znameních se mohou těšit koncem roku na zásnuby: Kdo si najde pod stromečkem prsten?

V návalu zlosti jsem na něj křičela dost zlé věci

Jednou, když se Sabina dozvěděla, že ho zase jednou máma prosila, aby pomohl bratrovi s koupí auta, na které i přispěl nemalou částkou, již skutečně vybuchla: "V návalu zlosti jsem na něj křičela to, co jsem si v té chvíli o něm myslela. Řvala jsem na něj, že je obyčejný slaboch, na kterém se každý sveze, že jestli ví, co je to hrdost a jak si ho mám já sama vážit, kdy je takový měkkýš... A spousty dalších nehezkých věcí, které mi v té chvíli slina přinesla na jazyk," vypráví Sabina dále. Když se však trochu uklidnila a vychladla, Kristián jí řekl, že toto si tedy o ní nemyslel, a pravda je taková, že jeho bratr a máma jsou jeho rodina a komu jinému má pomoci, když ne vlastní rodině.

Prý pro něj nejsou peníze problém, dobře to ví a jeho bratr je navíc i nemocný, proto byla máma k němu vždy shovívavější a on se mu život snaží jen zpříjemnit. Prý pokud toto nedokáže pochopit a zdá se jí to slabošské, tak potom si nemají více co říct. Prý, co je špatného na tom, když se snaží o dobré vztahy?

Nepřehlédněte: Přestože jsem svého partnera milovala, jeho žádost o ruku jsem odmítla: Celé to však nepochopil

V momentě, jak zabouchl dveře, jsem si uvědomila svou chybu

Kristián se ještě ten večer sbalil a odešel od Sabiny. "Ve chvíli, kdy se za ním zabouchly dveře, jsem hned pochopila, jak jsem byla hloupá. Nezáleží na tom, že jsem neznala pravdu, ale chovala jsem se jako harpyje. Uvědomila jsem si, že jsem měla po svém boku skutečně hodného, tolerantního a obětavého muže, jehož chování jsem si nesprávně vysvětlila. Měla jsem být životu vděčná, že mi ho poslal do cesty po vztazích, které jsem měla, ale mně stále něco chybělo, přičemž jsem měla všechno. Ta slova, která jsem mu řekla by navždy visela mezi námi, věděla jsem, že mi je nepromine, neboť šlo i o jeho rodinu, ale bylo pozdě litovat," dodává na závěr smutná Sabina, která nyní ví, že si měla více vážit toho, co měla.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..