Nový trend v úpravě obočí na sobě musíte vyzkoušet: Jeho tajemství spočívá v omlazení looku

Tlusté obočí je už nějaký ten čas ve světových metropolích na ústupu. Stejně s ním i dokreslování obočí. Nosí se jedinečnost v podobě přirozeného rozcuchaného obočí.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Obočí je část obličeje, se kterou byste se jednoznačně vždy měly svěřit do rukou odborníků. Ty ženy, které s ním v mládí experimentovaly ví, o čem mluvíme. Pokud jednou narušíte tuto zónu, chloupky vám začnou růst různými směry a dostat tvar na původní vzhled někomu potrvá i roky.

Tenké obočí z 90. let nahradilo jistý čas husté plné obočí, které mělo přesně definovaný tvar. Prodlužovalo se, aby vytvořilo hezký celý oblouk, ale rok 2019 změnil i tento trend. Tak, jak se v make-up trendech upustilo od tvaru, upouští se i od kreslení obočí. Přední světoví vizážisté hlásí návrat k přirozenosti a to celkově i v oblasti trendů obočí.

Inspirujte se: Objem ve vlasech vám změní vzhled: Chcete-li dosáhnout husté hřívy, zkuste kromě zinku tyto minerály

Trend obočí v duchu "Down-to-earth brows"

Přirozené husté obočí jsme kdysi považovaly za neupravené a spojovalo se s mladými dívkami, které měly ještě čas na to, aby zasahovaly do tvaru a úpravy obočí, líčení celkově. A právě tento fakt sehrál důležitou roli při tvoření současných trendů.

Přirozeně rozcuchané obočí, jehož hlavní doménou je jeho hustota. Velikáni z oblasti beauty sféry tvrdí, že právě tento typ obočí dokáže na tváři jeho nositelky vykouzlit mladistvý look.

Nedbalý efekt obočí jde ruku v ruce se styling v oblasti úpravy vlasů. Na pohled nenásilný styling je však odrazem důkladné péče nejen zvenčí, ale i zevnitř. Právě výživa zevnitř je ohlášeným klíčem k mládí na nastávající rok 2020.

Mohlo by vás zajímat: Beauty trendy na rok 2019: Čeká nás nově barvená paleta a pořádná dávka přirozenosti

Foto:
Profimedia
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..