Angelina Jolie konečně veřejně přiznala: Po rozchodu s Bradem Pittem si uvědomila tuto důležitou věc

Od rozvodu jednoho z nejkrásnějších a nejoblíbenějších párů Hollywoodu, Angeliny Jolie a Brada Pitta, uběhlo už pár let, ale až nyní herečka veřejně dokázala přiznat více než jeden pocit, který ji tímto obdobím doprovázel a nebylo to snadné.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Těsně po rozvodu skoupá na slovo, dnes už o tom dokáže mluvit

Momentálně se Angelina Jolie v médiích spojuje s jejím novým filmovým pokračováním filmu Maleficent: Paní zla. V souvislosti s novým filmem, který si sama režírovala stejně jako ten první, poskytla i více rozhovorů, kde se samozřejmě probíraly i její soukromé záležitosti, nejen ty pracovní. Jejím životem se v posledních letech od rozvodu s Bradem Pittem staly jen její děti a práce, ať už ta herecká nebo charitativní. Přestože těsně po rozvodu byla skoupá na slovo, protože chtěla v první řadě ochránit své děti, dnes mají všichni již nejhorší za sebou a proto neměla problém přiznat některé soukromé pocity z té doby i veřejně.

Mohlo by vás zajímat: Jak žijí novodobé princezny současnosti? Královské rodiny o ně skutečně výjimečně pečují

Tehdy se necítila právě silná

V jednom z rozhovorů, konkrétně pro časopis People, v němž také vyprávěla o pokračování Disney filmu si Angelina zavzpomínala i na začátky toho prvního filmu Maleficent. Natáčela ho v období, které pro ní a její rodinu nebyly právě procházkou růžovou zahradou a přestože nejdříve nepojmenovala příčinu jménem, všem bylo jasné, na co nebo koho narážela v tomto upřímném rozhovoru: "Bylo to velmi těžké období. Procházela jsem obtížemi a necítila jsem se moc silná."

Čtěte také: Tyto rysy má malý George společný s princeznou Dianou: Které vlastnosti své mámy se u něj snaží William rozvíjet?

Ve skutečnosti se cítila zlomená, smutná, ztracená

"Ve skutečnosti jsem se cítila velmi zlomená. Trvalo mi, dokud jsem znovu nasbírala sílu," vyznala se herečka ze svých tehdejších pocitů z rozchodu, který nikdo nečekal. Ale nezůstala jen u tohoto, ale pokračovala: "Když jsme se s Bradem rozešli, bylo to komplikované. Už jsem se nepoznávala, nevím, jak to říct, cítila jsem se menší, bezvýznamnější, i když se to možná nezdálo... Byla jsem hluboce smutná, zraněná. Na druhé straně bylo zajímavé proniknout do této pokory a pocitu bezvýznamnosti... Jsem si jistá, že teď jsem znovuzrozená a vracím se k sobě, protože jsem byla trochu ztracená... Je to lekce, kterou předávám svým dětem, myšlenku obnovy a přes to všechno možnost znovu objevit radost," popsala své pocity skutečně detailně Angelina a její upřímnost a otevřenost až překvapila.

Nepřehlédněte: Jaké je pracovat pro její veličenstvo? Bývalý kuchař královny Alžběty II. prozradil, co musíte během dne zvládnout

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..