Dcera mi tajila nového přítele: Když ho přivedla domů, nikdy by mě nenapadlo, že tam uvidím právě tohoto muže

Anna viděla, že její dosud vždy otevřená dcera Sára si před ní začala střežit své soukromí jaksi příliš. Věděla, že si pravděpodobně našla nějakou známost, ale dosud otálela a držela jeho totožnost v tajnosti. Něco jí tu nehrálo a začala mít špatné tušení, které se nakonec ukázalo jako opodstatněné.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

S dcerou jsem měla spíše kamarádský vztah

Naše známá Anna porodila svou dceru poměrně brzy a to v 18 letech. Vychovala ji jen s pomocí rodičů, kteří se tehdy zachovali skutečně obdivuhodně a nic jí nevyčítali, ačkoli nebyli nadšení. Samozřejmě otec Sáry nejevil od začátku žádný zájem a protože byl jen na výměnném pobytu, po odchodu přestal komunikovat: "Nicméně nevadí, dnes jsem za Sáru vděčná a díky tomu, že jsem ji měla mladší, mohu říci, že si i skvěle rozumíme. Možná jsem někdy víc kamarádka než matka, a nevím, jestli je to docela tak správné, ale vždy mě respektovala a to mě v tom utvrzovalo," objasňuje jejich vztah na úvod Anna.

Mohlo by vás zajímat: Ženy narozené v těchto třech znameních čeká začátkem roku 2020 svatba: Patříte mezi ně i vy?

Všimla jsem si, že je zamilovaná, ale tohle jsem nečekala

"Před pár měsíci jsem na Sáře zpozorovala, že je více zamlklejší a tajnůstkářská, což ona nikdy nebyla. Tak jsem se jí zeptala, jestli je vše v pořádku, jestli nepotřebuje s něčím poradit, ale prý ať si nedělám starosti. Pak jsem spatřila, že se směje nad telefonem v ruce a nechodí hned ze školy domů. Tak jsem si domyslela, že je v tom přece jen láska a rozhodla jsem se počkat, kdy mi o dotyčném řekne něco víc nebo mi ho bude chtít představit, když to bude vážnější," pokračuje ve vyprávění naše známá, která se však mýlila. Její dcera ani po dalších měsících nic neprozradila, ačkoli bylo zjevné, že se něco děje, že je zamilovaná

Čtěte také: Mívala jsem erotické fantazie s šéfem: Špatně jsem si však vysvětlila jeho chování, dodnes to je můj největší trapas

V životě bych nevěřila, koho přivede domů

Pak jí Anna na rovinu řekla, že ví, že je v tom nějaký chlapec a že se nemá bát jí ho představit, že pokud je slušný nic nenamítá. Nakonec souhlasila, že ho přivede na večeři k nim domů následující den, ale mámu předem upozornila, že je o něco starší a neví zda jí právě toto nebude trnem v oku: "Prý je mu 24 let, což je o 7 let více než má moje dcera. Přiznám se, nebyla jsem s tím vypořádána, ale na druhou stranu jsem jí hned nechtěla dělat scény. Rozhodla jsem se, že si ho proklepnu osobně. Ale v životě by mě nebylo napadlo, s kým má moje dcera dočinění," dodává překvapená.

Nepřehlédněte: Existuje ideální počet milenců? Kolik chlapů ve svém životě můžete před svým mužem přiznat?

Toho muže jsem až příliš dobře znala

Když s ním Sára přišla, Anna zůstala na něj doslova hledět až ji musela její dcera upozornit. "Ten dotyčný, který se zapletl s mou dcerou nebyl nikdo jiný než můj mladý milenec. Prožila jsem s ním velmi krátký románek před necelým rokem, no a když jsem zjistila, že to nemá budoucnost a i jsem se styděla za své chování, tak jsem to ukončila. Toto bylo jako noční můra. Nyní chodí s mou dcerou. Když jsme zůstali na chvíli o samotě, přísahal, že nevěděl, že je to moje dcera, že se cítí stejně trapně, ale že ji má skutečně rád a nechce, aby se o nich dozvěděla. Ani já jsem nechtěla, aby se o tomto mém prohřešku Sára dozvěděla, ale byla prakticky dospělá a nemohla jsem jí ho jen tak zakázat," říká Anna, která nevěděla, jaké logické argumenty kromě věku by na Sáru použila. Proto jí hned na druhý den řekla pravdu, která ji ranila. Sára se cítila zahanbená a přestože byla zamilovaná, neuměla si představit, že by byla nadále s někým, kdo spával s její mámou. To bylo pro ni prostě nepředstavitelné, tak vztah ukončila. S Annou mají momentálně opatrnou konverzaci, ale aspoň si povídají a ona doufá, že časem na to obě zapomenou. Že přijde někdo jiný, kdo si její dceru získá.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..