Pozor na tyto tři znamení: zamotá vám hlavu a zlomí srdce

Na určité typy lidí byste si měly dát pozor. A zvláště, pokud s nimi randíte. Podívejte se spolu s námi, s kým vás opravdu procházka růžovou zahradou ve vztahu čekat nebude.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Znamení dokáže prozradit opravdu hodně. Dokonce odhalí i mnohé povahové vlastnosti a rysy, o kterých jste možná ani netušily. Dokonce i to, zda to vaše polovička s vámi myslí vážně, nebo má spíše tendence k nevěře. Víte na které tři znamení si dát pozor i když to na začátku vztahu s nimi vypadá vždy spíše růžově?

Přečtěte si: Nechce s vámi vaše polovička spát? Začněte dělat tuhle jednu věc a bude po vás toužit jako poprvé

Trojice od níž mnoho nečekejte

Tři znamení zvěrokruhu patří v rámci lásky mezi ty nejrizikovější. V tom smyslu, že vám dokáží absolutně zamotat hlavu, vzít vás do jakési jiné dimenze a nakonec vám zlomit srdce. Víte o kom je řeč? Jde o Býka, Berana a Střelce. Ačkoli oni očekávají absolutní věrnost a oddanost, sami ji neumí opětovat. Velmi rychle se na někoho navážou, dělají spoustu romantických gest, byli by ochotni dát vám první i poslední, ale na druhé straně stejně rychle vzplanou i vychladnou. Stereotyp, zažité pravidla a konvence jsou pro ně něco nepředstavitelného. Ve snaze vyhnout se těmto věcem proto hledají řešení v jiné náruči.

Nepřehlédněte: Přestože randil se mnou, stále miloval svou bývalou: Jaké je to žít po boku muže, o kterém víte, že touží po jiné?

Zbožňují změny, vzrušení a vlastně jde o znamení, které se velmi často řídí pudem. Mnohem více než zdravým rozumem. Pokud tedy toužíte po stabilitě a oddaném partnerovi, je velká pravděpodobnost, že u těchto mužů se jí nedočkáte. Samozřejmě čest výjimkám, které jsou vždy a všude.

Randily jste někdy s mužem v tomto znamení?

Beran
3
Býk
2
Střelec
4
Hlasovalo: 9

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..