Tato barva je pro muže na ženách nejatraktivnější: Proč je díky ní přitahujeme mnohem víc?

Jsou určité věci, které muži na ženách považují za mimořádně sexy. Kromě klasiky typu úsměv nebo postava je i barva outfitu to, co je neuvěřitelně přitahuje. Tušíte, o kterou jde?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Milují ji stejně tak návrháři, jako make - up artisté či módní domy a v neposlední řadě muži. Žádná jiná barva není pro opačné pohlaví tak přitažlivá jako tato. Tušíte o které je řeč?

Přečtěte si: Manžel šel na pánskou jízdu: Omylem mi odtud poslal tuhle fotku, která zcela změnila můj postoj k němu

Je spojována s vášní a sexappealem

Tato barva je spojována v každé sféře s vášní. V mužském mozku evokuje okamžitou touhu a když se v ní objevíte jste vždy nepřehlédnutelná. Pokud jste tipovaly červenou, trefily jste. Právě tato barva je totiž velkým komunikačním nástrojem a s opačným pohlavím dokáže doslova zázraky. Žena v červené působí mnohem atraktivněji než v jakékoliv jiné barvě. Vůbec přitom nemusíte sahat po hlubokém výstřihu, mini sukni, či vyzývavých kouscích. Červená jako taková, totiž podněcuje k fantazii a mozek chlapů v tomto případě reaguje na barvu, ne na konkrétní model. Právě v tom je síla samotné červené.

Nepřehlédněte: Look v duchu kouzelné Francouzské riviéry omladí každou ženu: Tyto produkty vám na těle prodlouží léto

Stačí vám jeden výraznější kousek

Rozhodně byste takový kousek měly mít v šatníku. Červená je IN již několik sezón a zdá se, že je nesmrtelná. Přestože si to málokdo uvědomuje, chlapi zbožňují i ​​minimalistický červený kostým, svetr, či hedvábnou halenku. Tehdy si totiž myslí, že tyto ženy jsou vášnivé nejen v životě, ale zejména v ložnici. Zvyšuje to jejich chuť lovit a dobývat. Červená je jakýmsi synonymem touhy. Tak na to nezapomínejte a sem tam se v ní ukažte. Uvidíte, že pohledy okolí vás určitě nebudou obcházet.

Je podle Vás, červená pro muže přitažlivější než ostatní barvy?

ano
2
ne
0
Hlasovalo: 2

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..