Tři drobnosti na ženách, z nichž jdou muži do kolen: Tušíte, o které se jedná?

Tušíte, které tři věci na nás muži zbožňují nejvíce? Ačkoli jsou to na oko drobnosti, vždy z nich jdou do kolen. A my už i začínáme chápat, proč.

Samozřejmě víme, každému se líbí něco jiného. Ne nadarmo se říká, tisíc lidí, tisíc chutí. Avšak v případě mužů a toho, co na ženách absolutně zbožňují se většina z nich shodne. Co na nás milují ze všeho nejvíc?

Mohlo by vás zajímat: Na tyto typy mužů byste si měly dát pozor: Podle zvěrokruhu patří mezi nejméně stabilní partnery

Úsměv

Ačkoli to na první pohled vypadá, že každý chlap touží po dokonalé postavičce a míry 90-60-90 jsou pro každého klíčové, je to omyl. V hlavách žen to sice tak funguje, ale většina chlapů není tak náročných. To čeho si v prvním okamžiku na vás všimnou, je totiž úsměv. Právě ten je dokáže opravdu dostat. Pokud umíte mít radost ze života, vyzařujete pozitivní energii, neuvěřitelně je to přitahuje a jsou z toho opravdu hotoví.

Barva rtů

Ano, odstín rtěnky je rovněž podstatný. Jde o drobný detail, který upoutá jakmile se na vás podívá. Ideální je červená barva, i když ji mnohé ženy velmi nemají rádi a sahají spíše po růžových odstínech. A právě červená je spojována s vášní a zapaluje v mužích jiskru. Ženy s takovými rty jsou pro chlapy mnohem atraktivnější. Na to nezapomínejte. A věřte, že červené rty sluší každé z nás, jen je třeba zvolit ten správný odstín.

Nepřehlédněte:Manželka mě podváděla přímo před mýma očima: Její milenec se vydával za někoho jiného a já jsem jim naletěl

Boky

Ano, sice míry vyhublé krásky nejsou již pro většinu chlapů to, po čem touží, přece jen je něco, co je na naší postavě okamžitě upoutá, i když si to často velmi neuvědomují. Jde o boky. Právě tato část těla je to, na co se hned zaměřují. A přitom důvod je opravdu jednoduchý. Ve svých partnerkách od začátku hledají podvědomě budoucí matky svých dětí. Postava přesýpacích hodin je tedy neuvěřitelně sexy pro opačné pohlaví.

Co je podle Vás, pro muže na ženách nejpřitažlivější?

Úsměv
3
Barva rtů
0
Boky
1
Hlasovalo: 4

Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..