Odhalil mi tajemství ze své minulosti: Byl to rozhodující fakt, který mě přesvědčil, že od takového muže ruce raději pryč

Lýdia na začátku svého vztahu s Pavlem nechtěla zacházet do podrobností ohledně své minulosti. Pak se jejich vztah stal vážným a ona si řekla, že je na čase seznámit ho s jednou věcí, na kterou nebyla hrdá. Na oplátku jí prozradil své tajemství, to však rozdýchat nedokázala.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Na začátku vztahu neprozradíme všechno, hlavně to negativní

Naše známá Lýdia tvořila pár s Pavlem již více než půl roku: "Znáte to... Na začátku vztahu si hrajete trošku na záhadnou, nechcete o sobě prozradit všechno a už vůbec nechcete vyjít na světlo s tajemstvími, které nevíte, jak dotyčný přijme, pokud je to ještě celé takové křehké a váš vztah nestojí na pevných základech," popisuje, přičemž i ona měla jednu věc na srdci, kterou mu časem chtěla prozradit, aby v budoucnu předešla tomu, že by jí to mohl vyčítat. Tak počkala na správnou chvíli, která jak dobře všechny víme, ve skutečnosti ani neexistuje, ale sebrala odvahu.

Mohlo by vás zajímat: Nejhloupější rozchodová hlášky: Minimálně jednu z nich slyšela asi každá

Během zahraniční stáže jsem se kvůli penězům dala přemluvit na toto

Jednou večer, když jsme seděli u pizzy a sklenici dobrého vína u filmu na gauči v jejím bytě, se k němu obrátila se  slovy, že mu potřebuje ze své minulosti něco prozradit. Prý se trochu obává, jak zareaguje, ale doufá, že mu to nebude vadit do té míry, že by to ohrozilo jejich hezký vztah: "Řekla jsem mu, co mě tížilo již od vysoké školy celé roky. V době, kdy jsem se jednou dostala na jednu stáž do Holandska jako studentka vysoké školy, projevil o mě sexuální zájem můj tehdejší zahraniční šéf. Nabídl mi, že si mohu přilepšit, pokud mu budu poskytovat i jiné služby. Jelikož byl ve středních letech, sexy a mně se tehdy peníze navíc skutečně hodily, udělala jsem to. Litovat jsem toho začala až později, protože nebylo správné se takto zachovat, dnes to vím a doufám, že si o mně nepomyslí, že jsem proto lehká žena. Také jsem mu zdůraznila, že se za to stydím a nikdy více jsem něco takového neudělala," popisuje nám Lýdia, které se dostalo stejně pravdy i od svého partnera. Její pravdu Pavel přijal celkem klidně, prý každý dělá chyby a on to bere jako její minulost a na oplátku jí chce prozradit něco z té své.

Čtěte také: Nechce s vámi vaše polovička spát? Začněte dělat tuhle jednu věc a bude po vás toužit jako poprvé

Z jeho pravdy jsem byla docela rozčarovaná a nepoznávala jsem ho

Lýdii se ulevilo a z Pavlovy pravdy si nedělala těžkou hlavu, dokud si jí nevyslechla a docela ji to nedostalo:

"Prozradil mi také své tajemství z dob, kdy byl teprve prvákem na vysoké škole. Prý s ním po jedné společné noci zůstala jedna spolužačka těhotná. Když mu to oznámila, nevěděl co dělat, protože to byl teprve první ročník a ani jeho rodiče by to nerozdýchali. Něco měl však našetřené z předchozích brigád ze zahraničí a rozhodl se, že bude nejlepší, když dotyčná půjde na potrat a on jí dá peníze. Ona však podle jeho slov odmítla toto řešení, že to nemůže udělat, protože je to hřích a on na to, že pokud si to nedá vzít, ať s jeho pomocí nepočítá. Nechtěl to dítě, protože by všechno zkomplikovalo. Prý hned na to přerušila studium a odešla do rodného města a už je to skoro 10 let," přiznal se Lýdii s tímto svým tajemstvím, které však nedokázala rozdýchat.

Nepřehlédněte: Přestože randil se mnou, stále miloval svou bývalou: Jaké je to žít po boku muže, o kterém víte, že touží po jiné?

Nakonec jsem pochopila, že s takovým chlapem budoucnost nevidím

Lýdia se zeptala, zda se své dítě někdy pokusil vyhledat, jestli vůbec ví, jak žijí, co s nimi je, zda nepotřebují pomoc. Jeho odpověď ji úplně zarazila. Takové vyjádření od něho nečekala: "Prý ne, protože to není jeho rodina. Prý to byla jen nešťastná náhoda, která by mu zkomplikovala život a on je teď tam kde jen díky tomu, že se tehdy do celé situace nedal zmanipulovat. Prý dotyčná dobře věděla, že s ní nic nechce víc mít, že by si ji proto nevzal a rozhodně se nechtěl tak mladý stát otcem. Prý to už není jeho starost," pokračuje ve vyprávění Lýdia, která se nestačila divit, s jakým mužem to vlastně žije. Skutečným bonbónkem bylo, když se ho zeptala, jestli by se tak lhostejně zachoval i k jejich dětem. Na což jí on s výsměchem odpověděl, že prý si snad nemyslela, že by chtěl mít on někdy děti. "No já jsem děti vždycky chtěla, jen on to nevěděl, protože jsme se o tom za ten půl rok ani jednou nebavili. A po tom všem, co jsem si vyslechla mi bylo vlastně jedno. S tímto chlapem nejenže děti nechci, ale ani společnou budoucnost," dodává na závěr zklamaná Lýdia.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..