Prožila jsem s ním krátký intenzivní románek: Potom zmizel bez vysvětlení a víte, co za tím bylo?

Karolína se zapletla s jedním mužem, kterého jí do života přinesla náhoda nebo možná i osud. Záleží na tom, v co věříte... Bylo to velmi intenzivní a když už si myslela, že z toho může být vážný vztah, odešel bez rozloučení a už se neozval. Po letech se potkali a ona se konečně dozvěděla, o co vlastně šlo.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Chtěla jsem silného, ​​ale rovnocenného partnera

Naše čtenářka Karolína byla vždy samostatná, sebevědomá žena, která se vztahem s muži nebránila, ale dá se říci, že byla i náročná a od svého životního partnera očekávala více: "Nikdy jsem se tím netajila. Chtěla jsem mít po boku silného, ​​ale rovnocenného partnera, při kterém nebudu táhnout ani za kratší konec, ale nechtěla jsem také, aby se cítil jako moje loutka. Jednoduše emocionální vyzrálý vztah dvou dospělých, uvědomělých lidí. Nicméně přiznám se, bylo těžké takového muže potkat," začíná své vyprávění s úsměvem Karolína.

Mohlo by vás zajímat: Na tyto typy mužů byste si měly dát pozor: Podle zvěrokruhu patří mezi nejméně stabilní partnery

Potkala jsem svůj typ a byla iniciativní

Jednoho dne však potkala na výstavě v galerii jistého muže, který se jí na první pohled líbil a viděla, že mají pravděpodobně i společné hobby, protože obdivují obrazy jistého anonymního autora, malíře. Jelikož jí nedělalo problém být iniciativní, promluvila na něj: "Stáli jsme vedle sebe a němě obdivovali ten obraz. Byl skutečně překrásný, ale to i muž vedle mě. Měla jsem pocit, že chci zjistit, kdo to je a jaký je. Nevinně jsem se ho zeptala, co si o obraze myslí a vzešla z toho velmi zajímavá konverzace, ze které jsem usoudila, že dotyčný je vzdělaný, inteligentní, hovorný a má svůj názor. Přesně to mi na mužích imponovalo. Než jsme se nadáli, šli jsme po výstavě spolu na večeři, která skončila tím, že jsme si vyměnili čísla a chtěli se setkat znovu," popisuje dále Karolína.

Čtěte také: Moji bývalí partneři mi byli nevěrní: Pak jsem se začala chovat jako stíhačka, neudělejte stejnou chybu jako já

Krátký, ale intenzivní vztah a pak z ničeho nic konec

Po prvním setkání nabral jejich vztah skutečně na obrátkách. Byl velmi intenzivní, vášnivý a po necelých třech měsících měla Karolína pocit, že asi našla muže, jakého hledala. O to bolestnější pro ni bylo, když ji najednou odstřihl, nemohla se mu dovolat, nenechal žádné vysvětlení, dokonce opustil zemi, což zjistila ve firmě, kde pracoval. Prý přijal nabídku odjet pracovat do zahraničí. "Byl to šok, nechápala jsem, co jsem udělala špatně, proč musel zmizet bez rozloučení, skutečně mi na něm začínalo záležet a v tom konec. Trvalo dlouho než jsem se s tím smířila, ale nikdy jsem na to nepřestala myslet. Chtěla jsem se dozvědět, proč to udělal. Co bylo na mně zlého, že neměl ani snahu říci sbohem? Nebo byl jen obyčejný blbec?" Ptala se sama sebe smutná Karolína.

Nepřehlédněte: Snídaně, kterými zastavíte chuť na sladké: Kombinace těchto surovin vám také dodá větší energie

Vysvětlení jsem se dočkala po letech

Utekly skoro dva roky, když ho potkala jak jinak opět na jedné z výstav, na které tak ráda chodívala. Byl ještě přitažlivější než si pamatovala a on zamířil přímo k ní. Nejdříve o něm nechtěla ani slyšet, ale po jeho naléhání, slyšela, protože by jí její zvědavost nedala spát a chtěla se konečně po letech dozvědět celou pravdu. Tak zamířili do stejné restaurace jako kdysi poprvé, ale takový důvod by nečekala ani ve snu: "Prý nebylo na mně nic špatného, ​​že jsem byla perfektní taková jaká jsem, ale chyba byla v něm. Jednou už se ošklivě popálil u ženy, kterou miloval a kvůli které se vzdal práce a celého svého života, dokonce se přestěhoval za ní do jiného města a nakonec ho podvedla. Byla to pro něj rána a právě v době, kdy se to všechno stalo mezi námi, dostal nabídku jít pracovat do Dánska, což byl jeho splněný sen. Věděl, že takovou příležitost už znovu nedostane a přestože se mnou viděl perspektivu, věděl i to, že se nemůže té práce vzdát, protože by si to vyčítal nebo by to po čase vyčítal mně, kdybychom spolu zůstali. Nevěděl, jak to ukončit a přiznal se, že se zachoval jako slaboch, neboť bylo snadnější odejít bez rozloučení. Dnes toho však lituje a prý si své chování vyčítá po celou dobu. Nicméně dnes je zpět a pokud mu dám šanci, chtěl by to ještě jednou zkusit a napravit. Prý tentokrát se už nikam nechystá,“ objasňuje naše čtenářka Karolína, která dlouho váhala a dlouho ho vodila za nos.

Ale nakonec mu tu druhou šanci dala, neboť přestože uznala, že se neměl takto zachovat, jsme jen lidé, kteří se také nesprávně rozhodují, máme slabé chvilky a byla skutečně zvědavá, jak by se jejich vztah byl vyvíjel. Dnes jsou tedy opět v začátcích, více opatrní než poprvé, kdy do toho vhupli, ale o to víc si to podle Karolininých slov užívají.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..