Milostný příběh mezi princem Charlesem a Camillou: Začalo to už v 70. letech a neuvěříte, jak se tehdy seznámili

Milostný příběh prince Charlese a jeho Camilly začal už dávno před princeznou Dianou, v 70. letech. Oba na začátku zakotvili v náručí jiných partnerů, nikdy na sebe však nezapomněli. Ačkoli je média nešetřila, nakonec se tito dva svého šťastného konce dočkali, i když až po letech.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Kdysi příčina neštěstí princezny Diany, dnes jim bylo už odpuštěno

Ačkoli mnozí Camillu Parker Bowles pokládali za jednu z příčin neštěstí a smutku princezny Diany, po letech po její smrti, zřejmě usoudili, že princ Charles ji vždy miloval a nikdy na ni nedokázal zapomenout. Jejich milostný příběh začal už v 70. letech předtím, než vůbec Charles věděl o Dianě. Už od mládí to byla žena jeho života, dnes jeho manželka, kterou mu schválila sama královna.

Potkal ji na zápase póla a měla odvahu říct mu toto

Princ Charles potkal prý ještě svobodnou Camillu Shand na zápase póla ve Windsor Great Park v roce 1970 a byla to láska na první pohled. Camilla měla tehdy 25 let, žila v Londýně a prý na něj promluvila a překvapila svou otevřeností. Magazín Harper´s Bazaar prozradil, co se mu prý odvážila říci: "Moje prababička byla milenkou tvého pradědečka... Takže máme něco společného," po těchto slovech se prý v princi zažehla jiskra, která pro Camillu hoří dodnes.

Mohlo by vás zajímat: Job snů nebo noční můra? Podívejte se, jak vypadá den módní poradkyně Kate Middleton

Než se princ stihl vrátit, Camilla byla již vdaná

Po jejich prvním setkání však princ o rok na to odešel do námořnictva, do služby a jejich vztah se nijak nevyvíjel. Zdroje však prozrazují, že po celou dobu, co sloužil, skoro celé tři roky, do roku 1973, na ni nepřestal myslet, avšak než se stihl vrátit a vyjádřit se, Camilla se již vdala za majora Andrewa Parkera Bowles, jehož znala už léta předtím.

Podle pamětí, které píše Penny Junor o vévodkyni Camille, její první manžel Andrew měl však zálusk na princeznu Annu, sestru prince Charlese. Kdyby měla zájem, k svatbě s Camillou by prý nemuselo vůbec dojít. Milostných trojúhelníků zde tedy bylo více. Se svým prvním manželem měla Camilla tři děti, zajímavou Zvláštností filmu je, že kmotrem posledního dítěte, syna Toma, je právě princ Charles.

Čtěte také: Toto Kim Kardashian nevyšlo: Její nová kolekce tvarovacího prádla je propadák

Diana ji hledala v davu během svatby s princem Charlesem

A tak si nešťastný následník trůnu, princ Charles vzal krásnou, mladou a nezkušenou Dianu, která nevěděla do čeho se ve skutečnosti pouští. Nebojovala jen s médii, ale také s milostným trojúhelníkem, ve kterém se ocitla. V jednom televizním dokumentu, v němž vystupovala, také přiznala, že v davu během svatby hledala Camillu a věděla, že tam bude: "Tak jsem kráčela uličkou a viděla Camillu zahalenou v klobouku..."

Roky bez sebe, později obnovili svůj vztah, ačkoliv byli stále zadání

Přestože byli potom roky odděleni, svůj vztah tajně obnovili během svých manželství. Mělo jít i o intimní vztah, o kterém věděla i samotná Diana. V dalším televizním dokumentu se jednou Diana vyjádřila: "V tomto manželství jsme byli od začátku tři. Takže to bylo trochu přeplněné." Princezna prý měla Camillu, svou sokyni i  konfrontovat, ale všichni ostatně víme, jak to dopadlo.

Nepřehlédněte: George Clooney prozradil detaily ze života s jeho krásnou manželkou a dětmi: Se ženou jako je Amal vyhrál jackpot

Šťastného konce se po letech dočkali

Nakonec se i veřejnost dozvěděla o intimních telefonických rozhovorech, které Camilla vedla s s princem Charlesem. Do oběhu bylo vypuštěno několik nahrávek, což způsobilo skandál v královské rodině. Sám princ se v roce 1994 v televizním dokumentu přiznal k poměru s Camillou. Potom obě manželství prošla rozvodem. Přestože se princezna Diana šťastného konce nedočkala, princ a Camilla ano. Manželi se stali po dlouhé cestě a se souhlasem královny v roce 2005. Je však třeba uznat, že i po letech a tak říkajíc na stará kolena vypadají tito dva opravdu šťastně a stále zamilovaně.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..