Milenka se mi chtěla pomstít přes mou manželku: Nebýt tohoto znamení, zničila by mi celé manželství.

To, čeho jsou některé ženy schopné, musel asi zjistit až na vlastní kůži. Milan se zapletl s milenkou, která ho chtěla pak už jen pro sebe. Až tak, že byla ochotna udělat cokoliv.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Málokterý chlap si uvědomí, že mít milenku, je jako jednou nohou vstoupit do něčeho, z čeho už

nemusí být cesta zpět. Přesvědčil se o tom i Milan, kterému zamotala hlavu mladá, ambiciózní  Veronika, věčně vysmátá a plná energie, vždyť to znáte.

Nastoupila k nám do firmy a hned využila mou pozornost

Jsem ženatý a nikdy jsem neměl pomyšlení na to, abych si hledal milenku. Měl jsem klidné a šťastné manželství, dokud se neobjevila "ona". Veronika byla mladá, 27letá absolventka Právnické fakulty, která k nám nastoupila do firmy. Byla atraktivní, ale takových žen je hodně, takže jsem tomu nepřikládal žádný extra význam. Když jsem však jednoho dne vešel do místnosti, kde jsme řešili jeden projekt, stačilo, aby se na mě podívala a ihned proběhla mezi námi chemie. Neumím to popsat, bylo to prostě něco, s čím jsem nepočítal. Byla sebevědomá a líbilo se mi, jak se o sebe stará. Sebejistota z ní sršela na dálku. Cítila, že přes vysokou funkci v práci, jsem z ní "naměkko." Ihned využila mou pozornost a v mé společnosti se objevovala stále více. Zpočátku mezi námi probíhala jen malá, nevinné gesta. A právě to jsem cítil, že může být nebezpečné.

Přečtěte si: Priyanka Chopra patří mezi nejvlivnější lidi světa: Kdo je tato žena, která je nejlepší přítelkyní Meghan Markle?

Odvaha jí nechyběla, bylo vidět, že s muži to umí

Bránil jsem se, jak jsem mohl. Dokud jsme v jeden víkend neodjeli na služební cestu, kde to všechno začalo. Znáte to, večer, uvolněná atmosféra, trošku se popíjelo. Veronika byla sebevědomá natolik, že když jsme zůstali sami dva v místnosti, neváhala ani na vteřinu a začala mi dělat privátní striptýz. Velmi pomalu a velmi zkušeně. V ten moment jsem ztratil rozum, i zábrany. Po těch všech dnech, co se se mnou hrála a omotávala si mě kolem prstu, jsem jí neuměl říci "ne" a ona to dobře věděla, šla na jistotu. Často se mi o ní již dříve zdálo a podobně jako ve snu, jsem se cítil, když přede mnou stála už jen v kalhotkách a svými křivkami mě hrdě a sebevědomě sváděla. Od té doby to začalo. V práci mě vždycky někam zatáhla a dávali jsme si rychlovky. V sexu byla nejlepší žena, jakou jsem kdy měl. Více jsem však k ní necítil a svou manželku bych nikdy kvůli ní neopustil. Měl jsem výčitky, ale na druhé straně... S ní to bylo tak příjemné. Vždycky mě to nabilo a v práci jsem podával výborné výsledky. Byl jsem šťastný tak, jak to bylo.

Čím častěji jsme spolu něco měli, tím nebezpečnější byla

Čím častěji jsme spolu něco měli, tím více se začala citově vázat. Její chování se začalo měnit a už nebyla tak "bezprostřední" jak se jevila. Jelikož jsem měl pocit, že spí i s jinými muži (ale nikdy jsme se o tom nemluvili, bylo mi to jedno), nenapadlo by mě, že se bude chtít tato dívka vázat. V jeden den mi udělala takový orál, o jakém se mi ani nesnilo a potom ke mně přistoupila a řekla "Chci být tvou ženou a obšťastňovat tě takto každé ráno". Asi sen nejednoho muže, že? Já jsem však svou ženu miloval, a když jsem si měl vybrat z tohoto ultimáta, rozhodl jsem se pro ni a v tom "nejlepším" to s milenkou ukončit.

Nečekala to. Byla si mnou jistá. A právě to se stalo nakonec kamenem úrazu

Začal boj "samiček" aniž by o tom celém moje manželka věděla. Tehdy jsem litoval poprvé toho, co jsem jí udělal. Začali mě pronásledovat takové výčitky, že jsem byl ochoten udělat cokoliv, aby to celé přestalo a zapomnělo se na to.

Nepřehlédněte: Moji bývalí partneři mi byli nevěrní: Pak jsem se začala chovat jako stíhačka, neudělejte stejnou chybu jako já

Znamení, že má něco za lubem, jsem odhalil v poslední chvíli

Když jsem jí na rovinu řekl, že svou manželku neplánuji opustit, velmi jsem ji tím ponížil. Přesto však byla podezřele klidná. A právě to mě přimělo všímat si drobných detailů.

Věděl jsem, že bude mít něco za lubem a že se bude chtít pomstít. Byl jsem na to připraven. Proto jsem se jí v čase nepřítomnosti podíval do seznamu kontaktů a vyhledal jsem si číslo mé manželky. "Překvapivě" ho měla uložené. Byla totiž mazaná a zřejmě si ho uložila hned na začátku naší "aféry." A co bude chtít udělat dotčena milenka jako první? Přesně tak. Bude chtít psát mé manželce. Jelikož moje manželka měla mobil napsaný na mě, zablokoval jsem jí jakékoliv příchozí
hovory a zprávy z čísla, tehdy už bývalé, milenky. Stejně jsem si ji zablokoval i já. Ve firmě měla smlouvu jen na dobu určitou a tak jsme se s kolegy dohodli, že jí smlouvu neprodlouží. Od té doby jsme se už nikdy neviděli. Z doslechu jen vím, že můj kolega si s ní však něco začal a díky tomu jsem cítil, že vzduch je čistý. Bylo to moje jediné štěstí...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..