Nejdříve mi jedna jeho vlastnost imponovala: Když jsme spolu začali bydlet, právě ta mi na něm začala nesmírně vadit

Naše známá Emília potkala prý úžasného muže, který ji dostal nejen na první pohled, ale i poslech. Jedna jeho vlastnost byla pro ni na začátku vztahu skutečně přitažlivá, ale postupem času otravná. Jak se to mohlo stát?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přesně tento typ mi imponoval, i mě vzrušoval

Emília měla za sebou už pár vztahů a dalo by se říci, že se setkala i v pracovní branži s různými typy. Myslela si, že ji už nic nepřekvapí a dokáže v muži snadno přečíst, jaký je hned na začátku. Ale to byl omyl. Potvrdilo se jí to při tomto muži, Miloši, který ji nejprve v dobrém slova smyslu překvapil... No ať s vámi raději probere svou zkušenost sama: "Ano, Miloš mě dostal svým vystupováním. Vypadal dobře, byl zcestovalý, sečtělý, uměl to se slovíčky, jeho názory se mi zdály skutečně jeho a já jsem si řekla, konečně chlap, který to má v hlavě uspořádané a ví, co chce a nenechá si po sobě skákat. Přesně takový typ mi imponoval, i vzrušoval, když už jsem upřímná," přiznává se na úvod naše známá.

 

Mohlo by vás zajímat: Nechce s vámi vaše polovička spát? Začněte dělat tuhle jednu věc a bude po vás toužit jako poprvé

To, co mě na něm přitahovalo, mě najednou začalo nudit

Zatímco s ním však Emília jen randila, všechno bylo fajn. Scházeli se, chodili spolu na večeře, na různé akce, byl zvědavý i na její názor. Jednoduše měla pocit, že se doplňují a že je to muž jejích snů. Po asi půl roce nechtěla už ani čekat, a když jí navrhl, aby spolu bydleli, bez váhání souhlasila: "Byla jsem nadšená, že ho budu vídat a slyšet každý den. No to jsem ještě netušila, jak se všechno skutečně dokáže změnit, když jste doslova s někým 24 hodin v kuse, když s někým žijete a musíte se začít přizpůsobovat... Najednou to, co mi bylo na něm sympatické, co mě přitahovalo, se změnilo na mou noční můru," pokračuje ve vyprávění Emília, která se prý začala v tomto vztahu nudit. Proč?

 

Čtěte také: Přestože randil se mnou, stále miloval svou bývalou: Jaké je to žít po boku muže, o kterém víte, že touží po jiné?

Ve skutečnosti byl takový vždy, jen jsem si to špatně vyložila

Z Miloše, který jí uměl slovy, vyprávěním a názory na začátku upoutat, se vyklubal otravný spolubydlící, který ji začal neustále poučoval, přesvědčoval o těchto svých názorech a doslova polemizoval a mudroval o každé věci: "Skutečně to tak bylo... Přestože jsem si nejprve myslela, že se změnil s tím, jak jsme spolu začali bydlet, později jsem si uvědomila jedno... On takový byl od začátku, jen jsem ho neměla neustále za patami. Respektive jsem si tuto jeho vlastnost či dar řeči špatně vysvětlila... Jak můj partner a spolubydlící mě neustále poučoval a časem mi jeho mudrlantské řeči začaly překážet. Kdyby jen překážet, ale i nudit. Nakonec jsem měla pocit, že neustále vypráví jen on, ke všemu se musí vyjádřit. Neměla jsem žádný prostor, byla jsem z těch řečí znechucená i znuděná," vyznává se ze svých tehdejších pocitů z partnera Emília.

 

Nepřehlédněte: Manžel po mně chtěl hrávat známou erotickou hru: V jeden večer mi dal návrh, který mi navždy změnil pohled na něj

Počítala jsem s tím, že já budu ta špatná, ale musela jsem to ukončit

Samozřejmě jí bylo hrozně trapné ukončit ten vztah a jako důvod uvést, že ji prostě už svými řečmi nudí. Na první pohled to znělo jako, že to byl z její strany jen nějaký rozmar, ale ve skutečnosti si nedokázala představit, že by měla Miloše poslouchat celý život: "Asi bych se skutečně zbláznila. Tak jsem to udělala, ačkoli to nechápal, snažila jsem se mu to vysvětlit, ale samozřejmě počítala jsem s tím, že budu ta špatná," dodává na konec svého příběhu Emília.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..