5 věcí, které potřebuje každý muž ve vztahu: Tušily jste, na čem jim nejvíce záleží?

Určité věci ve vztahu potřebuje každý chlap. Bez výjimky. O co jim opravdu jde a bez čeho nedokážou v dlouhodobém svazku fungovat?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

My ženy máme jeden dar. Vždy umíme přesně pojmenovat, co ve vztahu chceme a co od něj očekáváme. Po čem však ve skutečnosti touží muž po našem boku? Jste si jisté, že to opravdu víte?

Přečtěte si: Citlivé místo muže, na které se nevyplatí zaútočit: Neudělejte stejnou chybu jako já, nedá se to vrátit zpět

1. Zůstat pravým mužem

Tento bod je opravdu velmi podstatný a s moderními feministickými názory, že vlastně dokážeme všechno samy a bez chlapa, svého drahého právě o toto připravujeme. O jeho mužnost a značně mu tím snižujeme ego. Muž musí mít pocit, že ho potřebujeme a některé věci bez něj nezvládneme. Obdivujte ho a poproste ho sem - tam o pomoc. A samozřejmě, nikdy nešetřete chválou a masírujte jeho ego. Uvidíte, jak bude rád.

2. Mít čas pro sebe

Prostor pro svůj osobní rozvoj, čas na koníčky a malý kousek svobody je něco, co ve vztahu potřebuje každý. proto mu v tom nebraňte. Je to to nejhorší, co můžete udělat.

3. Mít ženu s vlastním názorem

Přestože jste to možná netušily, každý muž touží po ženě, která má svůj vlastní názor. Zdravé sebevědomí a intelekt působí na muže jako opravdový magnet. A zvyšuje to pro ně váš sexappeal.

Přečtěte si: Manžel si na mně všiml změny, která odhalila, že mám milence: V této situaci byste však ani vy netušily

4. Dostatek sexu

Tak toto je bod, který není potřeba velmi rozvádět. Každý chlap potřebuje sex. Bez výjimky. Hodně sexu. A pokud ho nenajde ve vztahu s vámi, bude ho hledat jinde. Na to nezapomínejte.

5. Vztah bez výčitek

To co muže dokáže opravdu vytočit do nepříčetnosti jsou neustále výčitky, že něco udělali špatně. Zkuste se trošku ovládat a v tomto směru ubrat. I když nedělá vždy věci přesně podle vašich představ, občas přimhouřete oči a zakousněte se do jazyka. Uvidíte, jak se váš vztah zlepší.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..