Přirozená vs. upravená: Jak vypadají hollywoodské krásky bez make-upu a retuše?

Na titulkách v magazínech vypadají vždy dokonale, stejně i na červeném koberci. Jaká je však realita? Kdo stárne s grácií a kdo nedá na výdobytky moderní doby a zlaté ruce retušérů dopustit?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Přestože je většinou známe jen dokonale nalíčené, s krásně upravenými vlasy a bezchybným make - upem, i hollywoodské krásky jsou jen normální ženy. A v soukromí dávají přednost spíše přirozenému vzhledu, bez nánosu líčidel. No a podle nás, několik z nich vypadá právě takto mnohem mladší. Co myslíte?

Hailey Rhode Bieber

Modelka, herečka a nejnověji i manželka Justina Biebera je všude, kde se objeví nepřehlédnutelnou. Má krásné rysy obličeje, velké oříškové oči a nádherný tvar rtů. Jelikož je skutečně mladičká, o dokonalou pleť nemá nouzi. A tak i bez jakéhokoliv líčení vypadá super. Nicméně ona sama upřednostňuje, pokud má na obličeji nějaké ty "barvičky". Musíme uznat, že jí to přidává na sexappealu a přesně takto jsme na ni zvyklé.

Elsa Hosk

Tato žena vypadá jako ztělesněný anděl. Na tom se zřejmě shodneme. Elsa působí neuvěřitelně křehce, zranitelně, něžně a étericky. Nicméně jakmile ji vezmou do rukou šikovní make - up artisté, dokáže se přeměnit na sexy dračici. Právě tím, že je jako takový malý chameleón si podmanila mnoho lidí a patří mezi nejžádanější krásky showbyznysu.

Čtěte také: Job snů nebo noční můra? Podívejte se, jak vypadá den módní poradkyně Kate Middleton

Adriana Lima

To že všichni andílci Victoria Secret jsou nadpozemsky krásní, dobře víme. Je to však i tehdy, pokud jim nepomohou výdobytky dnešní doby? Při pohledu na supermodelku Adrianu Limu, můžeme konstatovat, že to tak je. Adriana má nádhernou pleť, výrazné oči, plné rty a to ji činí přitažlivou za každých okolností. Dokonce i těsně po hodině boxu.

Jennifer Lopez

Jedna z nejkrásnějších žen světě, latino diva Jennifer Lopez se na veřejnosti vždy prezentuje jako vystřižená z módního časopisu. Vidět ji nenalíčenou je spíše vzácností. Jennifer je totiž známá tím, že si na perfektní make - up a vlasy neuvěřitelně potrpí. Je pro ni důležité, aby byla spokojená sama se sebou a takto se prý cítí nejlépe. Nemá problém přiznat, že je docela ráda, pokud jí na titulkách pomohou i šikovné ruce retušérů doupravit to, co je třeba. My jen dodáváme, že upřímnost se cení, no a zcela přirozeně, působí tato kráska dokonce mladší.

Gwyneth Paltrow

47letá herečka Gwyneth Paltrow, patří rozhodně mezi nejvýraznější a nejúspěšnější ženy Hollywoodu. I těsně před 50 vypadá opravdu skvěle. Dokonce v soukromí nepoužívá žádný make - up a pomáhá si nanejvýš korektorem, řasenkou a jemnou pudrovou rtěnkou. Tím zvýrazňuje své přirozené rysy a dokazuje, že stárnout se dá skutečně s grácií. Tato žena nemá problém ukázat svou přirozenou tvář ani náhodou, klobouk dolů!

 

Mohlo by vás zajímat: Oblíbené prázdninové destinace princezny Diany si zamilujete i vy: Kde nejraději trávila léto princezna z Walesu?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..