Když se žena začne chovat takto, muž uvidí bohyni v každé druhé: Neudělejte stejnou chybu

Náš kamarád Lukáš si nikdy nemyslel, že by byl schopen podvést svou manželku. Vždy měl představu o vztahu a věděl, že nevěra v něm nemá co dělat, zvláště, když si dva něco slíbí před oltářem. Byl ze staré školy a proto sám nevěřil, že by se nevěry jednoho dne dopustil.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vím, neměla bych mého kamaráda Lukáše litovat, protože se zařadil do dlouhého seznamu nevěrníků, ale když si poslechnete jeho příběh, možná vám ho bude taky trochu líto...

Byl přesvědčen, že je dokonalá

Lukáš si vzal Anetu poměrně mladý, a byl přesvědčen, že jí bude věrný do konce života. Věděl totiž, že je to dobrá žena, bude i dobrá manželka a skvělá matka jeho dětí. Jednoduše na ní neviděl chybu, protože byla tak říkajíc dokonalá a vše zvládala s lehkostí a se stoickým klidem, co na ní na začátku jejich vztahu i samotného manželství skutečně velmi obdivoval a vážil si na ní.

Mohlo by vás zajímat: Manžel si na mně všiml změny, která odhalila, že mám milence: V této situaci byste však ani vy netušily

Časem jsem byl z té dokonalosti unavený

Postupem času, když už jako manželé žili jistou dobu, začal tu její dokonalost vidět v negativním slova smyslu. Před manželstvím bývala Aneta i spontánní. Uměla se bavit. Uměla se nechat přemluvit v rámci zábavy na mnoho věcí: "Jakmile se stala mojí manželkou a začali jsme více myslet na budoucnost, na naše kariéry, na to, abychom zajistili svým budoucím dětem plnohodnotný život se vším, co k tomu patří, jakoby se něco změnilo. Veškerá její spontánnost, uvolněnost, dívčí veselost nebo bezstarostnost se šmahem proutku vytratila. Zůstala jen ta její dokonalost a perfekcionismus, z nichž jsem byl léty unavený," objasňuje nám Lukáš.

Čtěte také: Pozor na tyto tři znamení: zamotá vám hlavu a zlomí srdce

Po porodu se vytratil veškerý zájem, zůstal jen chlad

Situace se zhoršila, když zůstala jeho manželka těhotná. Oba měli z jejího těhotenství radost, ale Aneta začala svůj stav podle něj i přeceňovat: "Najednou nemohla to, ono, ale ne že by nemohla, byla zdravotně úplně v pořádku, jen dítě se stalo její prioritou, ale až přehnaně. Po porodu jsem se ocitl skutečně v nějakém zvláštním manželství. Samozřejmě, že jsem rozuměl tomu, že dítě je momentálně priorita. Ale cítil jsem, že jsem pro ni vzduch. Navenek byla stále dobrá manželka, která se starala bez debaty o domácnost, skvělá matka, která přesně věděla, co dělat. Ale jako žena se stala chladná, nezajímavá, nepřístupná. Smála se jen v blízkosti syna a manželské povinnosti se pro ni staly jakousi rutinou. Přísahám, někdy jsem měl spíš pocit, jako bych ji znásilňoval, jakoby jen čekala, kdy si udělám svoje a nechám ji v klidu, aby se mohla věnovat plánování nového dne," pokračuje ve vyprávění náš kamarád Lukáš.

Byla ztělesněním nespoutanosti a jednoduše se to stalo

Pak se na scéně objevila žena, která byla pro Lukáše ztělesnění nespoutanosti, odvahy, zábavy. Linda ho rozesmívala, překvapovala, už jen její bezprostřednost a úsměv bylo pro něj radostí přijít do práce a odchod z ní k jeho chladné manželce, byl jako za trest. "Jednou jsme se jako kolegové dohodli, že půjdeme na koncert naší oblíbené kapely v nedalekém podniku. Volal jsem na Anetu, ale ona se na mě jen podívala, prý jestli je mi znovu 18. Že z toho ona už dávno vyrostla. Navrhl jsem jí, že malého nám pohlídají přece prarodiče, argumentoval jsem tím, že jsme spolu jako pár nebyli už celou věčnost. Neúspěšně. Tak jsem pozval Lindu a byl to neskutečný večer. Samozřejmě, že bez drinků se to neobešlo, ale nebyli jsme natolik opilí, abychom nevěděli, co děláme. Nedokázal jsem jí odolat, a přestože mě trápí do dnešního dne, že jsem manželku podvedl, byla to po letech nejkrásnější noc v mém životě," přiznává se Lukáš ke svému prohřešku, pro který má stále výčitky svědomí.

Nepřehlédněte: Dcera mi tajila nového přítele: Když ho přivedla domů, nikdy by mě nenapadlo, že tam uvidím právě tohoto muže

Zajímá vás, zda ve vztahu s Lindou pokračoval? "Nemohl jsem. Bylo to krásné, ale oba jsme věděli, že to tím končí. Linda zanedlouho na to odešla z firmy a já se snažím s Anetou opět dosáhnout toho, co bylo, i když to jde jen velmi těžko. A nechci jí být znovu nevěrný. Pokud to udělám znovu, přijde to znovu a to nemůžu riskovat..." končí své vyprávění náš kamarád.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..