Narodily jste se ve stejném znamení jako většina miliardářů? Pokud ano, úspěch vás zřejmě nemine

Jedno znamení předurčuje lidí, kteří se v něm narodili na mimořádný úspěch. Dokonce se v něm narodila většina miliardářů. Patříte do této kategorie i vy?

Tyto vlastnosti jsou pro ně typické

Pro jedno znamení zvěrokruhu jsou typické určité vlastnosti. Jde o dravost, odhodlání, pracovitost, přímočarost. Navíc, pokud si něco člověk v tomto znamení zaujme, jde za tím. Svůj cíl chtějí tito lidé dosáhnout za každých okolností a nikdo a nic je neodradí. Navíc se zřejmě narodili pod šťastnou hvězdou, protože většinou se jim to i podaří. Zároveň jsou velmi progresivní, odvážní a originální. Bez jakýchkoliv problémů řeší i náročnější situace a na všechno mají odpověď. V podstatě slovo "ne" a "nedá se" je jim cizí. Víte o kom je řeč?

Příběh, který vás motivuje: Osobní trenér J Lo prozradil, proč má zpěvačka skvělou genetiku: Díky ní na prahu 50-tky vypadá skvěle

Toto je jejich obrovskou devizou

Pokud jste si tiply Lva, je to správné. Právě v tomto znamení se narodilo i nejvíce miliardářů. Celkově jich je až 28. Jedním z nich je i spoluzakladatel Googlu Sergey Brin. Lev tak patří mezi nejbohatší lidi po materiální stránce. Mají dar řeči a jsou přirozenými vůdci. Přesně vědí, co v jakékoliv situaci říci. V jistých situacích však reagují velmi prudce a nezapřou svůj temperament, ale to k nim prostě patří. Umí být i maximálně nekompromisní, ale právě to jim většinou zaručí i úspěch. Tak co, patříte mezi těchto šťastlivce i vy?

Nepřehlédněte: Buďte chic v doplňcích jako od babičky: Tyto nyní nejstylovější kousky v šatníku své babičky

Jejich velkou životní výhodou je, že dokáží hravě vést velké skupiny lidí, mají obrovskou vnitřní sílu a odvahu. Jen málokdo se toho dokáže chopit tak, aby byl pro ostatní vzorem a dovedl je k úspěchům. A oni to vědí.

Narodily jste se ve znamení Lva?

Ano
2
Ne
4
Hlasovalo: 6

Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..