Tato znamení budou mít v prosinci štěstí v milostném životě: Týká se to i vás?

Pro některé znamení bude prosinec opravdu vášnivý. Pokud jste se narodily v jednom z těchto znamení, máte se na co těšit...

Prosinec bude pro jisté znamení opravdu plný lásky a vášně. Užijí si množství milostných chvil, hodně sexu i známostí na jednu noc. Ty, které jsou dlouhodobě v nefungujícím vztahu, ho právě v tomto období ukončí a najdou svou spřízněnou duši.

Nepřehlédněte: Nejdříve mi jedna jeho vlastnost imponovala: Když jsme spolu začali bydlet, právě ta mi na něm začala nesmírně vadit

Štír

Pokud jste se narodily ve znamení Štíra, čeká vás v prosinci pořádná vztahová vichřice. V tomto období, to bude znamenat velké plus pro vztahy, které vás posunou v životě. Zatímco první polovina měsíce se bude nést v duchu lásky a vášně, druhá zase může přinést ukončení vztahu nebo vytvoření nového.

Střelec

Láska a přátelství půjdou ruku v ruce, a tedy z mnoha přátelství mohou vzniknout vážné vztahy. Budou plné jiskření a všeho, co k flirtování patří. Užijte si toto období, plné intimity se vším, co nabízí.

Přečtěte si: 5 rad jak se rychle dostat z porozchodových stavů: Trojka vás zřejmě překvapí

Vodnář

Právě Vodnáři budou mít velkou šanci poznat nové lidi. V tomto období budou totiž i rozchody méně bolet, což je značně pozitivní. Vodnáři najdou silného a neodolatelného spojence, se kterým zažijí nejen nezapomenutelné chvíle v ložnici, ale i velké dobrodružství. Pokud tedy chcete začít něco nového, nyní je ten nejvhodnější čas. Důležité je nesedět doma, ale vyrazit do společnosti.

Narodily jste se v jednom z těchto znamení?

Ano
3
Ne
4
Hlasovalo: 7

Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..