Nohy jako stvořené pro červený koberec: Inspirujte se cviky, na které nedala dopustit princezna Diana

Princezna Diana měla skutečně záviděníhodnou postavu. Ano, víme, držela diety, měla přísný jídelníček, ale nedala dopustit i na cvičení. Zejména v oblasti nohou si na to mimořádně potrpěla.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Byla miláčkem Británie, získala si srdce lidí po celém světě, díky své laskavosti, dobrosrdečnosti, pokoře a lidskosti. Přesto, že byla jakýsi ztělesnění dobra v rámci britské monarchie, byla především i ženou. Ano, i Diana si potrpěla na krásu a velmi jí záleželo na tom, jak vypadá. Vždy měla krásnou a perfektní figuru. Z jisté části za to vděčila i genetice, ale o své tělo se i příkladně starala. To že diety jí nebyly cizí, je známo a také fakt, že léta bojovala s bulimií.

Perfektní tělo bylo pro princeznu prioritou. Její dvorní šéfkuchař pro ni vytvořil stravu, ve které se nenacházel ani gram tuku, či cukru. Jedla výlučně vegetariánská jídla, ryby a zeleninu. Dokonce i ovoci se ve velké míře vyhýbala. Do toho každý den věnovala alespoň dvě hodiny cvičení. Kromě běhu, joggingu a plavání, díky kterým si formovala celou figuru, speciální pozornost věnovala nohám a cvikům zaměřeným na tuto partii těla.

Mohlo by vás zajímat: Princezna Diana má v královské rodině stále silné slovo: Ovlivňuje způsob výchovy svých vnoučat i dnes

Na toto nedala Diana dopustit

Diana více než dvě hodiny denně trávila cvičením. Po ranním běhu, následovala kombinace cviků na nohy. Šlo o předkopávání, dřepy a výpady vpřed s malým závažím. Večer věnovala joggingu a plavání.

Trénink podle Diany

  • Ranní běh
  • Předkopávání 2x15
  • Dřepy 3x15
  • Výpady vpřed se závažím 4x8
  • Večerní jogging a plavání

Nepřehlédněte: Takto vypadá muž, když vás chce podvést: Tyto maličkosti ho prozradí dříve, než se něčeho dopustí

Celý život si na svou postavu potrpěla

Neustálé kontrolování hmotnosti, jídelníčku, cvičení si nakonec vyžádaly svoji daň. Pro Dianu se stala perfektní figura skutečnou posedlostí. Kalorie počítala úplně při všem. Jídla se doslova bála a z každého sousta, které nepřipravil její šéfkuchař, měla vlastně paniku. O její bulimii, netušili roky ani její nejbližší. Když už však nezvládala dělat ani běžné denní úkony, její manžel tehdy zalarmoval lékaře. Z tohoto onemocnění se léčila roky. I ve fázi, kdy byla pod dozorem odborníků, však cvičila. To si odpustit nedokázala. Zřejmě sama doufala, že perfektním tělem, si získá lásku svého manžela.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2021 Frogfoot s.r.o..