Na služební cestě se za manželčinými zády rád předváděl: Ne každý chlap, který je sexy, je takový i v posteli

Zakázané ovoce chutná nejlépe. Sama jsem přitom naletěla jednomu muži, který mi otevřel oči v tom, že ne každý chlap, který je na první pohled sexy, je takový i v posteli!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Dotyčný, o kterém dnes bude řeč, je muž, který spolupracoval s naší firmou a potkávali jsme se na služebních cestách. Alex vždy patřil mezi muže, kteří byli doslova magnetem na ženy.

Nemusel hnout ani prstem a ženy mu do postele doslova skákaly. Vždy však jednorázově a o detailech jeho afér se nikdy nic neprovalilo. Právě to bylo na tom nejzáhadnější a pro mnohé ženy, jako jsem byla i já, o to více lákavější.

Čtěte také: Tyto tři věci nechce žádný muž slyšet po sexu: Víte, co byste rozhodně měly ze svého slovníku vynechat?

Všechny věděly, že má manželku

Ženy, které se kolem něj motaly dobře věděly, že má manželku a nehodlá se jí vzdát. O jeho pravidelných úletech rovněž věděly a těžko říct, jestli o nich věděla i jeho vyvolená. Bylo jich totiž tolik, že se zdálo být nereálné, aby jí to uniklo bez povšimnutí. Chvilkami měl člověk pocit, že mu tyto milostné aféry manželka toleruje a je s tím smířená. Věděla totiž, že jeho jedinou "vyvolenou" je právě ona. Žádnou jinou ženu si totiž nenechal pustit blíže do své komfortní zóny. Byl to prostě typický milovník žen, na kterého i když nadáváte, vždy mu odpustíte.

Na služební cestě jsem mu podlehla

Lhala bych, když bych řekla, že jsem nikdy nepřemýšlela nad tím, jaký je to s ním posteli. Dá se říci, že čím více se to kolem něj točilo ženami, tím více mě přitahoval. Věděl to a ženskou pozornost si doslova užíval plnými doušky.

Věděla jsem však, že pokud ho mám dostat do postele, budu muset být iniciativní právě já. Pověstnými se staly právě jeho služebky a proto každá z nás se vždy na pracovní cestu s ním velmi těšila. Když jsem odcházela, sbalila jsem si sexy spodní prádélko, abych udělala dojem. Chtěla jsem být připravena a také jsem chtěla dosáhnout toho, aby na náš společný večer nikdy nezapomněl. Měla jsem to dokonale naplánované.

Po společné večeři jsme zůstali ještě popíjet a snažila jsem se zůstat v jeho přítomnosti co nejdéle. Když ostatní odjeli spát na hotel, zůstali jsme jen my dva a věděla jsem, že to je moje jediná šance. Nechtěla jsem si udělat trapas a tak jsem čekala na nějaké znamení a projev náklonnosti z jeho strany. Šlo to velmi snadno a ani jsem se nenadála a skončili jsme u něj v pokoji.

Nepřehlédněte: Ženy narozené v těchto třech znameních se mohou těšit koncem roku na zásnuby: Kdo si najde pod stromečkem prsten?

Ne každý chlap, který je sexy, je takový i v posteli

Právě za dveřmi hotelového pokoje se však začaly dít věci, které by mě ani ve snu nenapadly. Alex byl sexy chlap, velmi galantní, vždy upravený. Když však shodil oblek, jakoby s ním zahodil i kus džentlmena a přeměnil se na úplně jiné stvoření.

Celý večer se totiž začal točit kolem něj. Když přede mnou stál nahý, veškerá pozornost byla jen na něm. Moje sexy prádlo a v podstatě i já celá jak jsem, jsme byly nepodstatné. Alex toužil být středem pozornosti a začal se přede mnou předvádět. Nejdříve začal dělat takové ty divné pohyby, které dělají gigolové a striptéři. Trochu mě to šokovalo, ale řekla jsem si, že mu dám šanci, a že chce zřejmě udělat dojem na mladou slečnu jako jsem já. Přece jen, věkový rozdíl byl mezi námi něco přes deset let.

Když se však začal oblékat do různých sadomaso kostýmků, které měl uložené ve skříni, začalo mi bít srdce, co asi tak ode mě bude chtít. Nakonec si vymyslel, abych ho na obojku táhla po podlaze hotelového pokoje a diktoval mi slova, které mu mám říkat. Měla jsem pocit, že mu snad dělám nějaký kompars. Neustále mi dával nějaké úkoly a vše se točilo jen kolem něj. O dotecích pro ženu, nemluvě o uspokojení, nebylo ani zmínky. Nikdy jsem nic takového ze strany muže nezažila. Odtrpěla jsem si to a neutekla jsem, byla jsem zvědavá, kam to až zajde a zda přece jen, něco nečeká i na mě jako na závěr. Ale bohužel, nedočkala jsem se.

Tento "zážitek" mě však přesvědčil o tom, že ne každý chlap, který je pěkný a sexy na pohled a při vystupování, je takový i v posteli... Už chápu, proč jeho aféry byly vždy jen jednorázové a zřejmě i jednostranné. Od té doby jsem na něj změnila pohled a vůbec mě nepřitahuje, právě naopak, stal se pro mě neatraktivní.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..