Romantická i akční kino premiéra: Vydejte se s kamarádkami na tyto premiéry a zažijete dokonalou babskou jízdu

Do kin dorazily další očekávané snímky, které si dokonale užijete právě se svými kamarádkami. Vybrat si můžete akční zábavu ale i hollywoodskou romantiku.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Andílci jsou zpět!

Pamatuje si na kultovní film Charlieho andílci v hlavních rolích s Drew Barrymore, Cameron Diaz a Lucy Liu? Pokud jste patřily k fanouškům tohoto filmu, máme pro vás výbornou zprávu.

Charlieho andílci se opět vracejí na plátna kin. V obnovené verzi se tentokrát v roli agentek představují Kristen Stewart, Ella Balinks a Naomi Scott. Režie a jedné z úloh se ujala známá komediální herečka Elizabeth Banks a podle fotek či ukázek z filmu je jasné, že tentokrát to bude akční jízda plná stylingových kousků. A to je opravdu dobrý důvod, proč si vybrat na babskou jízdu právě tento film.

Přečtěte si: Vyhněte se lidem, kteří vám v životě (ne) vědomě ubližují: Takto se jich zbavíte navždy

Předvánoční romantika

O pár dní později dorazí do kin i další očekávaný snímek, v hlavní roli s hvězdou série Hry o trůny Emilia Clarke. Film Last Christmas je také plný hudby George Michaela, takže rozhodně půjde o nezaměnitelný zážitek. A co je jeho pointou? "Nejde o povrchní romantickou komedii, ale o chytrý film s vážnými podtóny a silnými emocemi. Původně jsem vánoční romantiku vůbec natáčet nechtěl, tento nápad se však nedal odmítnout," říká režisér Paul Feig. (zdroj: cine-max.sk).Tak co, zkusíte i toto?

Nepřehlédněte: Svou krásou si podmanila celý svět: Tato osmiletá holčička se stalo hvězdou internetu i díky tomuto!

Jaké filmy máte nejraději?

akční
0
komediální
0
Hlasovalo: 0

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..