Jsem vdaná, ale randím s jinými muži: Manžel mi to toleruje a prozradím vám důvod, proč to dělá

Eva žije v manželství, které je na první pohled netradiční. Souběžně totiž randí i s jinými muži. Od té doby co s tím začala, vášeň mezi ní a jejím mužem nikdy nebyla větší a sex kvalitnější. Skutečně se dá v takovém svazku dlouhodobě fungovat?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vždy jsem milovala volnost

Eva se vdávala poměrně pozdě. Měla těsně po třicítce, takže randění si užila až až. Nikdy však nebyla ten typ ženy, který by výsostně toužil po rodině, dětech a všeho, co k typicky rodinnému životu patří. Její máma vždy tvrdila, že je od malička takový "větroplach". Mnohokrát se pro věci nadchla, šla do nich naplno, ale nakonec nic nedotáhla do konce. To bylo její specialitou. A takto nějak přistupovala i ke vztahům.

Nepřehlédněte: Spávala jsem souběžně se svým ex i současným: Kvuli tomuto jsem se nemohla rozhodnout, který z nich je ten pravý

"Když jsem potkala Petra, nebyla to typická láska na první pohled. Ano, imponoval mi, byl sexy, měl dobré postavení a nechyběl mu přirozený intelekt. Všechno to vzniklo velmi spontánně. Vycházeli jsme, měli jsme dobrý sex a já jsem vlastně od vztahu ani nic víc neočekávala. Když mě však po roce požádal o ruku, byla jsem opravdu překvapená. Ale řekla jsem si, že to zkusíme. Všechny mé kámošky už byly vdané a v podstatě jsem si i roli manželky chtěla zkusit. Vím, že to možná někdo odsoudí, ale nikdy jsem neměla velké ambice se vdát a být mámou."

Jeho návrh překvapil i mě

Eva se sice vdala, ale její očekávání však nebyly naplněny. Připadala jsem si jako ve zlaté kleci. "Stále totéž dokola. Neustále jsme v podstatě byli spolu a mně začala chybět ta počáteční jiskra, kterou náš vztah předtím měl. Věděla jsem, že mi chybí flirtování, nějaká vášeň, nové podněty. Vždy jsem byla velmi upřímná a tak jsem to narovinu Petrovi řekla. Sám mi dal návrh, který mě opravdu překvapil. Řekl mi, že mohu randit s cizími muži. Žádný sex, čistě jen schůzky a flirt. Ano, přiznávám, překvapilo mě to, ale souhlasila jsem." A Eva se skutečně začala bez přítomnosti Petra chovat jako svobodná. Pravidelně mívala různé schůzky, večer chodívala později domů. Ale jen jednou týdně. To byla jeho podmínka.

Přečtěte si: Rozvést se a dokázat spolu fungovat je nejtěžší věc: Mně to vyšlo, a to jen díky tomu, že jsme pochopili jednu věc

"Věřte či ne, náš vztah to posílilo. Já jsem spokojená, můj muž mě přitahuje mnohem více a sex? Ten jsme nikdy neměli lepší. Netvrdím, že je každý na to stavěný, ale nám to takto funguje perfektně."

Dokázaly byste tolerovat své polovičce, kdyby randila i s jinými?

Ano
1
Ne
3
Hlasovalo: 4

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..