Byla jsem zasnoubená, ale můj muž spával s jinou kolegyní: Byl to výsměch, ale později se to všechno otočilo v můj prospěch

Paule se připomněla minulost v pozitivním i negativním smyslu slova. Konkrétně dva muži, z toho jednoho znala až příliš dobře a toho druhého nikdy nepotkala. Nakonec se dozvěděla, kdo to je a proč ji po čase opět vyhledal.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Na začátku jsem prošla bolestným rozchodem

Naše známá Paula si asi před více než rokem a půl prošla velmi bolestným rozchodem. Byla do svého dnes už bývalého partnera velmi zamilovaná a byla přesvědčena, že i on do ní. Když se zasnoubili a začali plánovat i svatbu, bylo to její nejšťastnější období, se kterým se samozřejmě ráda vychloubala před kolegy v práci. "Jak hloupá, jsem se chtěla pochlubit také svým krásným zásnubním prstenem a tak jsem ho ráda vystavovala na odiv. To jsem však ještě netušila, že jedna kolegyně se mi směje za zády, protože s mým nastávajícím spávala už delší dobu," přiznává na úvod Paula, které nakonec zbyly jen oči pro pláč.

Mohlo by vás zajímat: Myslela jsem, že mě můj manžel podvádí. Dělal něco mnohem horšího

Na muže jsem byla naštvaná

Ještě během jejího šťastného období jí párkrát přišly květiny od neznámého, tajného ctitele, přímo do práce. Tehdy si myslela, že je to její snoubenec a že si jen hraje na tajemného, že ji chtěl překvapit. Později pochopila, že to tak není. "Květiny víckrát nepřišly, já byla zraněná, ponížená a naštvaná na celý svět i všechny muže. Takže jsem to víc neřešila a nějaký tajný ctitel mi byl ukraden," objasňuje dále.

Promluvil na mě a měla jsem pocit, že ho znám

Utekl skoro rok a půl, Paula pracovala stále v téže firmě, protože i přes okolnosti svou práci zbožňovala a byla v ní dobrá. Nedávno se konala firemní akce, na níž na ní promluvil jeden neznámý a na první pohled atraktivní muž. "Jmenoval se Richard a měla jsem pocit, že ho odněkud znám, jen jsem si nedokázala vzpomenout. Když jsem se ho zeptala, jen se tajemně usmíval a všimla jsem si, že se mi dívá na ruce. Jakoby tam něco hledal. Více jsme už nemluvili, ale přísahám, že víckrát jsem ho přistihla, jak se dívá mým směrem. Měla jsem z něj husí kůži, ale v pozitivním slova smyslu," vypráví nám Paula, která hned na druhý den dostala nečekanou zásilku květů, bílých růží, a hned se jí vynořila vzpomínka na neznámého ctitele před rokem a půl, v době, kdy ji podvedl snoubenec. V jednu chvíli se jí vynořila minulost, na kterou chtěla zapomenout spolu s okamžikem, který byl jediným příjemným v tom bolestném období.

Čtěte také: Lea až do svatebního večera netušila, jakého sukničkáře si vzala za manžela: Zjistila to chvíli po obřadu

S květinami jsem dostala i pozvání na večeři

"Nevím, proč, ale od začátku jsem měla pocit, že ty květiny mi poslal právě Richard, muž, kterého jsem potkala jen večer předtím a možná mnohem dříve, ale nedokázala jsem si vzpomenout, odkud mi je povědomý... Netrvalo však dlouho a k další zásilce květů jsem dostala i pozvání na večeři. Velmi zdvořilé a opět tajemné, ale něco mi říkalo, abych šla," pokračuje Paula dále. Na večeři se vybrala a skutečně ji tam u stolu čekal Richard s úsměvem na tváři a dalšími květinami. Nakonec si po společné večeři, kdy ji Richard stále napínal, popovídali a on jí objasnil, jak to celé bylo. "Prý mě viděl v naší firmě přesně před oním rokem a půl a velmi jsem se mu líbila. Prý ze mě nemohl spustit oči, ale pak se dozvěděl, že jsem zasnoubená, ale to už mi stihl poslat květiny... Byl tehdy u nás ve firmě ohledně společné fúze firem, s tou jeho, ale nakonec si to rozmyslel právě kvůli mně. A po čase se opět dostal do kontaktu s naší firmou a tak si řekl, že mě chce znovu vidět. Tak se dozvěděl, že jsem stále svobodná a prý tehdy věděl, že přišla jeho šance..." popisuje nám vývoj událostí překvapená Paula, která už věděla, že ji tento muž dostal, ačkoli se nechtěla uspěchat.

Nepřehlédněte: V manželství mě začalo zajímat, odkud má Alex tolik peněz: Setkání s touto osobou rozluštilo záhadu

Oba jsme věděli, že je to začátek něčeho nového

Oba řekli spoustu věcí, dokonce se mu Paula přiznala, jak to bylo s jejím snoubencem a po večeři ji Richard doprovodil jako gentleman k jejímu bytu a zůstalo to při tom. Nicméně Paula věděla, že to není konec, ale možná začátek něčeho nového, čemu chtěla dát šanci. "S Richardem se dnes potkáváme a spolupracujeme. Právě včera se vyjádřil, že chce náš vztah formálně tvořit, že už nechce déle čekat, prý na mě čekal už rok a půl a já jsem souhlasila," končí svůj příběh Paula, která je opět dnes šťastná díky svému tajnému ctiteli.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..