Sex na jednu noc se stal pro mé manželství osudovým: nerozvedli jsme se, ale posunulo nás to někam dál

Sex na jednu noc se stal pro mé manželství osudovým: nerozvedli jsme se, ale posunulo nás to někam dál

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Měla všechno, ale toužila mít více...

Darina svého muže milovala. Takovou tou láskou, která je skutečně bezmezná. Už jako teenegerka po něm "pokukovala", takže když se za 15 let na to dali dohromady, v podstatě se vdala za svého pohádkového prince. Leo byl o 10 let starší, ale odjakživa si byli mimořádně blízcí. Mnozí říkali, že oni dva jsou takové spřízněné duše. Oba byli dobrodružné povahy a jelikož se shodli v tom, že ani jeden z nich děti nechce, rozhodli se cestovat. Každý měsíc byli někde. Mohli si to dovolit. Leo měl zaběhnutou firmu, kterou dokázal prakticky řídit na dálku a Darina pracovala u něj. "Žila jsem život přesně podle svých představ. Mohli jsme si užívat, dovolit si všechno po čem jsme toužili a navíc jsme se milovali. Tato idylka mezi námi trvala přesně pět let a pak přišla krize. Najednou jsem se cítila tak, jako kdyby mi něco chybělo. Ne, svůj názor na mateřství jsem nezměnila, ale najednou mi to připadalo, že mezi námi vyprchává vášeň. A měla jsem pocit, že Leo to cítí stejně. Jen se to tak jako já, neodvážil říct nahlas."

Nepřehlédněte: To, že mě manžel podvádí, jsem se dozvěděla od jeho milenky: Řekla jsem jí něco, čemu dosud nerozumím

Náš vztah to poznamenalo, ale ne negativně

Darina milovala muže a muži milovali ji. Byla přesně typ ženy, která když se objeví ve dveřích, všechny pohledy patří jí. A dobře si to uvědomovala. Jeden večer, když byla s kamarádkami venku, potkala Dariuse. Chlapa kterého dobře znala z vidění. Bydlel totiž o dvě ulice dál a tak se každé ráno potkávali. Tehdy to bylo jen o pozdravech, ale nyní se dali i do řeči.

Přečtěte si: Spávala jsem souběžně se svým ex i současným: Kvuli tomuto jsem se nemohla rozhodnout, který z nich je ten pravý

"Strávili jsme spolu celou noc. Ano, čtete správně. Začalo to skleničkou a skončilo sexem u něj doma. Netuším jak se to tak zvrtlo. Nikdy jsem totiž nic takového neudělala a situacím, při kterých by to mohlo vzniknout, jsem se značně vyhýbala. Ale toto bylo něčím jiné. Ta noc byla mimořádně vášnivá a plná jiskření. Byl to jeden z nejlepších sexů mého života. Ráno jsem se sice vrátila domů s tím, že se nic nestalo, ale ještě ten večer jsem manželovi řekla pravdu. Nedokázala jsem před ním mít tajnosti. A můj muž zareagoval úplně jinak než by kdokoli čekal. Nekřičel, nehrozil, nechtěl se pomstít. Začal mě líbat, hladit a milovali jsme se tak vášnivě jako nikdy předtím. Nakonec mi řekl, že o tom již nikdy nechce slyšet. Ať na to zapomeneme a pracujeme na tom, co je mezi námi. V tom okamžiku jsem zjistila, že mám toho nejlepšího chlapa, jakého jsem si dokázala vysnít. Jen mě mrzí, že jsem mu ublížila. I když to nikdy neřekl nahlas...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..