Sex na jednu noc se stal pro mé manželství osudovým: nerozvedli jsme se, ale posunulo nás to někam dál

Sex na jednu noc se stal pro mé manželství osudovým: nerozvedli jsme se, ale posunulo nás to někam dál

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Měla všechno, ale toužila mít více ...

Darina svého muže milovala. Takovou tou láskou, která je skutečně bezmezná. Už jako teenegerka po něm "pokukovala", takže když se o 15 let na to dali dohromady, v podstatě se vdala za svého pohádkového prince. Leo byl od ní o 10 let starší, ale odjakživa si byli mimořádně blízcí. Mnozí říkali, že oni dva jsou takové spřízněné duše. Oba byli dobrodružné povahy a jelikož se shodli v tom, že ani jeden z nich děti nechce, rozhodli se cestovat. Každý měsíc byli někde. Mohli si to dovolit. Leo měl zaběhnutou firmu, kterou dokázal prakticky řídit na dálku a Darina pracovala u něj. "Žila jsem život přesně podle svých představ. Mohli jsme si užívat, dovolit si všechno po čem jsme toužili a navíc jsme se milovali. Tato idylka mezi námi trvala přesně pět let a pak přišla krize. Najednou jsem se cítila tak, jako kdyby mi něco chybělo. Ne, svůj názor na mateřství jsem nezměnila, ale najednou mi to připadalo, že mezi námi vyprchává vášeň. A měla jsem pocit, že Leo to cítí stejně. Jen se to tak jako já, neodvážil říct nahlas."

Nepřehlédněte: To, že mě manžel podvádí, jsem se dozvěděla od jeho milenky: Řekla jsem jí něco, čemu dosud nerozumím

Náš vztah to poznamenalo, ale ne negativně

Darina milovala muže a muži milovali ji. Byla přesně typ ženy, která když se objeví ve dveřích, všechny pohledy patří jí. A dobře si to uvědomovala. Jeden večer, když byla s kamarádkami venku, potkala Dariuse. Chlapa kterého dobře znala z vidění. Bydlel totiž o dvě ulice dál a tak se každé ráno setkávali. Tehdy to bylo jen o pozdravech, ale nyní se dali i do řeči.

Přečtěte si: Spávala jsem souběžně se svým ex i současným: Kvuli tomuto jsem se nemohla rozhodnout, který z nich je ten pravý

"Strávili jsme spolu celou noc. Ano, čtete správně. Začalo to pohárkem a skončilo sexem u něj doma. Netuším jak se to tak zvrtlo. Nikdy jsem totiž nic takového neudělala a situacím, při kterých by to mohlo vzniknout, jsem se značně vyhýbala. No toto bylo něčím jiné. Ta noc byla mimořádně vášnivá a plná jiskření. Byl to jeden z nejlepších sexů mého života. Ráno jsem se sice vrátila domů s tím, že se nic nestalo, ale ještě ten večer jsem manželovi řekla pravdu. Nedokázala jsem mít před ním tajnosti. A můj muž zareagoval úplně jinak než by kdokoli čekal. Nekřičel, nehrozil, nechtěl se pomstít. Začal mě líbat, hladit a milovali jsme se tak vášnivě jako nikdy předtím. Nakonec mi řekl, že o tom již nikdy nechce slyšet. Ať na to zapomeneme a pracujeme na tom, co je mezi námi. V tom okamžiku jsem zjistila, že mám toho nejlepšího chlapa, jakého jsem si dokázala vysnít. Jen mě mrzí, že jsem mu ublížila. I když to nikdy neřekl nahlas ...

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..