Přítelkyně mě opustila bez vysvětlení, ale něco mi na tom nesedělo: Co skrývala tato žena několika tváří?

Teo si myslel, že se právě zamiloval a v tom ho bez vysvětlení jeho polovička opustila. Až po čase, kdy se trochu informoval, zjistil, že měl ve skutečnosti velké štěstí. Jeho přítelkyně byla totiž ženou mnoha tváří a ani jedna z nich nebyla taková, jak se prezentovala jemu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Na osud nevěřil, ale chopil se šance

Teo potkal Klaudii zcela náhodně v jedné restauraci, kde chodil obědvat spolu s kolegy. Potom do sebe narazili, slovo dalo slovo a přeskočila jiskra. Z jeho strany určitě. Pak se dokonce objevila zcela nečekaně na jedné akci, kde přednášel. "To jsem si už pomyslel, že v tom bude asi ten osud, i když na takové věci jsem nikdy nevěřil. Tak jsem Klaudii oslovil a řekl jí, že tyto náhodné setkání je třeba už prostě zapít. Víte, jak se říká, když stále na někoho narážíte... Ještě jednou a jdeme spolu na drink... tak mi to přišlo vhod a chopil jsem se šance," říká na úvod náš známý Teodor, který tehdy ještě ani zdaleka nevěděl, koho si pouští k tělu.

Mohlo by vás zajímat: Přestože randil se mnou, stále miloval svou bývalou: Jaké je to žít po boku muže, o kterém víte, že touží po jiné?

Zdála se být tou správnou ženou, ale bez vysvětlení odešla

Teodor se s Klaudií potkával několik týdnů a začali spolu i oficiální chodit. Jelikož v podstatě předtím žádný delší ani hlubší vztah neměl, chtěl už konečně něco víc. Do Klaudie se postupně zamiloval. "Byla milá, vděčná, vždy dobře naladěná a v posteli nám to také skvěle fungovalo. Měl jsem pocit, že je i cílevědomá, dokonce mi vyprávěla příběh o tom, jak pomáhá finančně na dálku i mámě i mladší sestře dostudovat, neboť otce už neměly. Pokládal jsem ji za slušného a skromného člověka. Když jsem už plánoval, že se vyslovím a řeknu jí ta kouzelná slovíčka, která tak ráda slyší každá žena, víc jsem ji nenašel," pokračuje náš známý, který si neuměl vysvětlit to, že si vzala z bytu všechny věci, i ty, které jí daroval, všechny šperky a šatstvo i boty. Nezvedala telefon, jednoduše jakoby se pod ní slehla zem.

Čtěte také: Moji bývalí partneři mi byli nevěrní: Pak jsem se začala chovat jako stíhačka, neudělejte stejnou chybu jako já

Od její matky a sestry se dozvěděl skutečnou pravdu

Začal po ní samozřejmě pátrat, nejdříve se bál, jestli se jí něco nestalo, pak ho napadlo, že by mohlo jít o její rodinu, možná jsou v nouzi. "Měl jsem jejich adresu, při nějaké příležitosti mi Klaudia prozradila odkud pochází a s pár kontakty nebylo těžké najít její mámu. Tak jsem se tam vydal a zůstal jsem v němém úžasu. Klaudia evidentně pocházela z velmi skromných poměrů, to by mi vůbec nevadilo. To, co mi vadilo bylo, jaké věci mi o ní prozradila vlastní matka a sestra," objasňuje Teo.

Byla to žena mnoha tváří a ani jedna se mu nelíbila

Z vyprávění její matky a sestry vyplynulo, že je Klaudia už dlouho nekontaktovala. Prý o ní neslyšely už roky a dokonce jsou rádi, že je to tak. Byla prý problémová již jako dítě. Na základní škole se zapletla s učitelem, na střední pila. Později ze školy odešla a začala to táhnout prý s nějakým starcem, který jí dopřál luxus. Prý ji máma na kolenou prosila, aby se změnila, ale ona měla vždy jednu a tutéž odpověď. Ona chudou myší nebude a odmítá se spokojit s málem.
"Její matka se mi ještě omluvila, že mě takto využila, ale prý jsem nebyl jediný a určitě ne poslední. Prý, pokud mě opustila bez vysvětlení, tak jen proto, že už měla v hledáčku někoho, s kým na tom bude materiálně lépe," pokračuje.

Nepřehlédněte: Na tyto typy mužů byste si měly dát pozor: Podle zvěrokruhu patří mezi nejméně stabilní partnery

Přestože byl Teodor z těchto zpráv skutečně šokován a zklamán, po tom, co si to nechal projít hlavou, zjistil, že se ve skutečnosti pro něj stalo jen dobře, když ho Klaudia opustila. Nakonec pochopil, že to byla žena plná tváří a ani jedna přitom nebyla její skutečná.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..