Brooklyn Beckham se mění na svého otce: Je mu 20 let, je z něj sexymbol a střídá jednu ženu za druhou

Už ve svých 20 letech zajímá média více, než kterékoli jiný známý potomek hvězd ze showbyznysu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Po otci?

Prvorozený syn Davida a Victorie Beckham poslední roky víří vody showbyznysu víc, než by se dalo předpokládat. Díky dobrým genům je z něj sexymbol, jak se jistě předpokládalo, ale také velký milovník žen. Už v poměrně v mladém věku stihl zažít prudké románky s více hollywoodskými hvězdami.

Přečtěte si: Nejlépe oblečená královna na světě využívá při stylingu jeden trik: Osvojte si ho i vy!

Nejnověji se proslýchá, že randí s další známou hvězdou a to Nicolou Peltz, která je především známá z filmu Transformers. Poslední dny byli médii přistiženi v blízkém kontaktu a to hned několikrát. Zdá se však, že potomek nejsexy páru showbyznysu má velkou zálibu právě v modelkách a herečkách.

V minulosti randil například s hvězdou Chloe Grace Moretz, na festival v Cannes dorazil po boku modelky Hany Cross, s kterou se postarali o menší skandál, protože jejich agresivní hádku musela řešit i ochranka. Hanu později vystřídala další modelka a herečka Phoebe Torrance, která byla o pět let starší a až nápadně připomínala jeho mámu. A nejnověji je prý ve hře zmiňovaná Nicola.

Nepřehlédněte: Pomohly Belle Hadid ke kariéře topmodelky ruce plastických chirurgů? Ačkoli to sama popírá, vypadá přeci jen jinak

Jak hodnotí synovo chování jeho slavní rodiče? No zatím se k jeho aférkám a skandálům nikdo z nich pořádně nevyjádřil. Navenek se však Brooklyn jeví jako pečlivý bratr, který nevynechá příležitost trávit čas s rodinou. Zda z něj bude skutečný záletník nebo naopak, vydá se cestou svého otce, ukáže až čas.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..