Pokud muž není řešení, ale problém: Začala jsem si s mým švagrem a dodnes to nedokážu ukončit

Nevěra zasáhne člověka vždy. A o to více, pokud se stane mezi těmi nejbližšími. Tehdy mění životy všech zúčastněných. Od základů.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Můj muž byl miláčkem všech

Diana byla vdaná přesně tři roky. Byla to čistá láska. Alespoň ze strany její polovičky určitě. Ona měla od začátku tak trochu pochybnosti, zda je to ten pravý i přesto, že Dušana milovala. "Byl to první muž v mém životě, se kterým jsem měla vážný vztah. A hned svatba. Jasně, že jsem si nebyla úplně jistá. Nicméně všichni kolem mě mi tvrdili, že je ten pravý. Dušan byl totiž prototypem gentlemana, který zároveň projevoval empatii vůči každému. Pokud někdo potřeboval podat pomocnou ruku, byl vždy k dispozici. Opravdu ho všichni zbožňovali."

Nepřehlédněte: Mívala jsem erotické fantazie s šéfem: Špatně jsem si však vysvětlila jeho chování, dodnes to je můj největší trapas

"Jeho bratr byl přesným opakem. Byli jako oheň a voda. Šlo o rebela, který střídal jednu známost za druhou, nikdy neměl stabilní práci a miloval dobrodružství. I přesto, o něm Dušan vždy mluvil velmi pěkně. Při každé příležitosti se ho zastával a dokonce obhajoval i jeho životní styl. Já sama jsem nikdy Theodora příliš nemusela. Ano byl mimořádně přitažlivý, ale nechápala jsem jak může takto fungovat. Přesto se mezi námi na jedné oslavě stalo něco, co by mě ani ve snu nenapadlo."

Moment, který změnil naše životy od základů

"Byla to oslava 60 mé tchyně. Potkali jsme se tam úplně celá rodina. Jen Dušan nepřišel. Ráno ho chytila viróza a nemohl ani vstát z postele. Dohodli jsme, že zůstane doma. Šla jsem sama a garde mi na místě dělal Dušanův bratr. Musím uznat, že s Theodorem jsem se od začátku dobře bavila. Byl rozený bavič. V ten večer jsme vypili mnohem víc než jsem plánovala. Kolem půlnoci jsem začala s Theodorem flirtovat. Netuším proč se to stalo, ale on mi to opětoval. To co se dělo potom, asi netřeba ani moc rozvádět. Ano, vyspala jsem se se svým švagrem. A musím přiznat, že se mi to líbilo. A samozřejmě to mezi námi neskončilo jednou nocí."

Přečtěte si: Existuje ideální počet milenců? Kolik chlapů ve svém životě můžete před svým mužem přiznat?

"Od toho momentu uběhlo šest měsíců a já to nedokážu ukončit. Dvakrát týdně se setkáváme tajně a milujeme se. Vždy jde jen o sex a pak se každý vydá svou cestou. Vím, je to hrozné, ale netuším, co s tím mám udělat. Je mi jasné, že před manželem to dlouho neutají a nevím jak na celou situaci zareaguje. Jsem totiž v pátém týdnu těhotenství a to, kdo je otec je opravdu sporné..."

Dokázaly byste odpustit nevěru nejbližšímu člověku, kdyby Vám skutečně ublížil?

Ano
1
Ne
3
Hlasovalo: 4

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..