Poznáváte hollywoodskou star na obrázku? Dnes je jí 53 a tím, co udělala se svou postavou, konkuruje mladším

Ačkoliv hollywoodská herečka na fotografii nahoře už dávno nemá sladkých 20 let, ale o více než 30 let více, při pohledu na ni se vám doslova zastaví dech. Konkrétně při pohledu na její vypracované tělo s dokonalými břišními svaly. Čemu za ně vděčí?

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Věkový rozdíl mezi fotografiemi byste netipovaly

Není 50letá žena jako 50letá žena. Hollywoodská herečka a někdejší Bond Girl, Halle Berry, oslňovala krásnou tváří, čokoládovou pokožkou a dokonalými mírami už před desetiletími jako mladá a začínající herečka. Při pohledu na její fotografie před lety a dnes byste určitě netipovaly, že uběhlo už třicet let. Halle si stále udržuje i díky poctivé dřině a péče o své tělo a obličej skutečně mladistvý a svěží vzhled. Kdo by jí dnes tipoval 53 let?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Halle Berry (@halleberry),

Mohlo by vás zajímat: Milostný příběh mezi princem Charlesem a Camillou: Začalo to už v 70. letech a neuvěříte, jak se tehdy seznámili

Halle má na sebe přísné nároky

Čokoládová kráska se nedávno na své sociální síti pochválila i dokonalými břišními svaly, které se v jejím věku jen tak nevidí. Své břišní svaly jako ze skály předvedla svým fanouškům poté, co odcvičila svou běžnou cvičební rutinu, která vůbec není pro slabé ženy. Možná by ji nezvládli ani muži. Halle má na sebe však skutečně přísné nároky.

Čtěte také: Naše topmodelka Petra Němcová s rostoucím bříškem po 40: Pár týdnů před porodem vypadá úžasně

Není lepší pocit než, když si stanovíte cíl

Se svým fitness trenérem, se kterým má vlastní Instagram pod názvem Fitness Friday zveřejňuje pravidelně fotografie, na nichž doslova překonává samu sebe. Jak sama Halle zdůraznila, tak těchto břišních svalů nedosáhla přes noc a něco jí to rozhodně stálo. Na sociální síti také dodala:

"Není lepší pocit než ten, když si stanovíte cíl a rozbijete ho. Jeden z mých cílů byly tyto břišní svaly. Nakonec jsem jich dosáhla a je to neuvěřitelné! Jaký je váš cíl v oblasti fitness? Nastavte si ho a držte se ho. Práce to nebude lehká, ale vyplatí se to! "

Nepřehlédněte: Angelina Jolie konečně veřejně přiznala: Po rozchodu s Bradem Pittem si uvědomila tuto důležitou věc

Její životní styl není pro každého

Halle prošla díky spolupráci se svým fitness trenérem více cvičeními a tvrdými tréninky včetně toho s boxovacím pytlem. Jak informuje i portál hollywoodlife.com, box patří mezi její top aktivity, které dokážou skutečně krásně vyformovat právě břišní svaly. O Halle je také známo, že je zarytá zastánkyně keto diety, při které musí dodržovat i přísný půst. Její životní styl tedy skutečně není pro každého, no tak se zdá, že její prospívá. Rok od roku totiž vypadá herečka stále lépe a lépe, co myslíte?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..