Začala jsem si s chlapem, který byl těsně po rozvodu: Takto jsem zjistila, že jsem jen záplatou, neudělejte stejnou chybu

Vztah s mužem, který je těsně po rozvodu, je vždy náročný. Ve všech směrech. A zjistila to i Kristýna.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Naše setkání zřejmě nebyla náhoda                         

Kristýna byla mladá, ambiciózní holka, která o muže rozhodně neměla nouzi. Perfektní postavička, dlouhé nohy, blond vlasy a modré oči zaujaly okamžitě každého. Muži z ní byli na větvi, ženy jí záviděly. Opravdu vypadala jako panenka. Jako bonus měla také dvě vysoké školy a skončenou medicínu. Pracovala jako dětská pediatrička. Byla velmi empatická, laskavá a chápavá. Proto nikdo z jejího okolí nechápal, jak je možné, že nemá vážnou známost. "Všechen čas jsem v podstatě věnovala práci, a když jsem šla občas s kámoškami na drink, o barovou známost jsem neměla zájem. A buďme k sobě upřímné, kde po pětatřicítce jen tak potkáte muže svých snů? No nakonec se jedno setkání pro mě stalo v určitém smyslu osudovým..."

Mohlo by vás zajímat: Ženy narozené v těchto třech znameních čeká začátkem roku 2020 svatba: Patříte mezi ně i vy?

Na čerpací stanici, poté co natankovala zjistila, že si spletla stojan a namísto dieselu dala do auta benzín, nastartovala a samozřejmě se dále nepohnula. Netušila co dělat. V tom momentě, u ní zastavil chlápek, který vycházel právě z auta. Nabídl se, že jí pomůže a Kristýna to samozřejmě přijala. Nevěděla totiž co v takové situaci dělat. "Byl velmi milý a vše vyřešil v podstatě do půl hodinky. Zeptala jsem se ho, co chce jako poděkování a řekl mi, že kávu se mnou. Tak jsme zašli do nejbližší kavárny. Zjistila jsem, že pracuje jako právník, má půlroční dcerku a právě se rozvedl. Jeho manželka si totiž začala na jedné párty s jeho bratrem. Sám řekl, že to je věc, která se odpustit nedá. Ani jedné straně. A úplně jsem to chápala."

Čtěte také: Dodnes si vyčítám, že jsem chtěl svou ženu podvést: Tohle byl moment, kdy jsem zatoužil po jiné

Neudělejte stejnou chybu jako já

"A i přesto, že jsem si říkala, že od chlapů po rozvodu, je třeba dát ruce co nejdále, tentokrát ani nevím proč, jsem udělala výjimku. Jiří mi totiž mimořádně imponoval." Kristýna se s Jiřím začala setkávat pravidelně. Po pár měsících už spolu bydleli a ona to začala brát velmi vážně. Vše mezi nimi perfektně klapalo až do momentu, kdy Kristýna Jiřího poprosila, zda ji neseznámí s dcerkou.

"Jeho reakce mě úplně vykolejila. Nic takového bych totiž od něj nečekala. Řekl mi rázně NE, prý nechce malou seznamovat s každou, se kterou si začne. Vůbec jsem nevěděla jak reagovat. Když to vyslovil, uvědomil si, co vlastně řekl a začal se omlouvat. Ale já jsem tehdy pochopila, že jsem čistě záplatou, díky které si léčí zraněné city. Nepočítal se mnou do budoucna. Nikdy jsme se o ní nemluvili. A dnes vím, že to byla chyba. Když se dáte dohromady s takovým chlapem, měli byste vyložit oba karty na stůl a říct si, co od vztahu čekáte. Jinak to může skončit přesně takto. Vašim zlomeným srdcem..."

Nepřehlédněte: Na těchto 5 věcí se mužů nikdy neptejte: Které otázky neumí zpracovat a přesto vám neřeknou pravdu?

Začaly byste si s mužem těsně po jeho rozvodu?

Ano, proč ne
0
Ne, v žádném případě
3
Hlasovalo: 3

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..