Khloe Kardashian ukazuje novou tvář: fanouškům se přestává líbit, na nejnovější fotografii se sama sobě už ani nepodobá

Khloe Kardashian svou novou tváří pomalu, ale jistě překonává i svou starší sestru Kim. Přestože popírá jakékoliv plastiky nebo aplikace pro úpravu či výplně, na nejnovější fotografii, kterou přidala na svou sociální síť, se sama sobě vůbec nepodobá.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Ošklivému káčátku dala už dávno sbohem

Je pravda, že reality star a nejmladší z Kardashianiek, Khloe, nikdy nevypadala lépe než dnes. Už dávno nepřipomíná ošklivé káčátko, za které ji mnozí fanoušci reality show Keeping up with Kardashians měli. Dnes je z ní doslova zcela jiný člověk. Prodloužené blond vlasy, přičemž byla kdysi brunetkou, vysportované tělo i nová tvář, sexy oblečení i zvýšené sebevědomí. To je nová Khloe Kardashian.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

 

Mohlo by vás zajímat: Takto vypadá muž, když vás chce podvést: Tyto maličkosti ho prozradí dříve, než se něčeho dopustí

Připustila, že s technikou tvaru obličeje zašla příliš daleko

Nejnověji se však Khloe na své sociální síti pochlubila fotografií s celkem novou tváří. Ta však její fanoušky překvapila spíše v negativním slova smyslu než pozitivním. Khloe totiž na ní sebe už vůbec nepřipomíná a fanoušci jí to svými komentáři dali jasně pocítit.

Mnozí jí, vyčítali, že fotografie je upravená oblíbenou aplikací její sestry Kim, Facetune, vyretušovaná, že použila množství aplikací, aby si vylepšila tvář. Khloe se však brání a jediné, co svého času připustila i pro magazín Vogue je, že zašla s technikou tvaru obličeje už příliš daleko. Nicméně trvá na tom, že operace není nic pro ni, stejně jako různé výplně obličeje.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Khloé (@khloekardashian),

 

Čtěte také: TOP momenty v životě Kim Kardashian: Nahlédněte pořádně do minulosti královny reality show

Na červeném koberci zase s jinou tváří

Dokonce se toho chopili i média, konkrétně jak informuje britský deník The Mirror, populární stránka Celebface, která má v podtitulu, že kdo nechce vidět pravdu, ať stránku neotvírá, použil tvář Khloe z jejího Instagramu a porovnal ji s tou, kterou prezentovala přibližně stejnou dobu na červeném koberci spolu se svými sestrami při premiéře nové série jejich rodinné reality show. Zde vypadala poměrně jinak, co říkáte.

Nepřehlédněte: Stylové i originální: Na MBPFW se předvedly známé tváře v nejlepším světle

Nová tvář Khloe tedy vyvolává ve fanoušcích pochybnosti, ale to ji jak se zdá vůbec netrápí. Khloe je se sebou momentálně spokojená a nikdy z ní nevyzařovalo větší sebevědomí.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MG

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2022 Frogfoot s.r.o..