Na tyto signály těla si dejte pozor: Toto jimi myslíte vy a takto je vnímají muži

Víte, že některé gesta chápe opačné pohlaví úplně jinak, než si to myslíme my? Podívejte se spolu s námi, na co si dát při flirtování s muži pozor.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Flirtování k životu patří. A v rámci partnerského svazku je stejně důležité jako v případě, že jste single. Jste si však zcela jisté, že muži chápou stejně gesta, kterými se jim snažíte něco naznačit, tak jak je i myslíte? Ne vždy se totiž musíme právě v tomto shodnout.

Přečtěte si: Muži v tomto znamení jsou nejlepší milenci: Přitahují je ženy, které nečekají jen na mužskou iniciativu

Než začnete flirtovat, zamyslete se, zda vám stojí váš objekt zájmu za pozornost. Na některé muže takové chování působí až příliš a mohou očekávat více než chcete vy sama. Ženy, které flirtují tělem, totiž mnohdy přivádějí muže do rozpaků. Sami si totiž nejsou úplně jistý vždy tím, co vlastně gesty sledujete. Podívejte se, co děláme nejčastěji.

Toto děláte a takto to chápou muži

Pohráváte si s pramenem vlasů - vaším cílem je zjistit, zda se mu líbíte a zda je vámi okouzlen, ale většinou si to chlapi vysvětlují jako malou předehru něčeho a chápou to, že tento večer by mohlo být i něco víc.

Během řeči se letmo dotknete jeho ruky - ačkoli vy chcete aby vás políbil, on předpokládá, že s ním chcete odejít někam, kde budete sami

Nepřehlédněte: 5 věcí, které potřebuje každý muž ve vztahu: Tušily jste, na čem jim nejvíce záleží?

Odhalíte šíji - chcete aby po vás toužil, toto muži berou jako signál toho, že se chcete líbat

Při chůzi se vlníte v bocích - zde se celkem shodneme s muži, jelikož vlněním v bocích se snažíme upoutat pozornost. Je však potřeba myslet na to, že pro muže to má vždy i mírně erotický podtón.

I Vy si myslíte, že muži některé věci občas jinak pochopí?

Ano, rozhodně
5
Ne
2
Hlasovalo: 7

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..