Manžel se vrátil z firemního večírku nad ránem: Stačilo mi jediné znamení a bylo mi jasné, s kým strávil noc

Téma firemních večírků jsem nikdy neměla ráda, vždy jsem před tím měla respekt a bála se, že se to jednoho dne přihodí i mně. A taky že stalo...

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Když Adam odcházel na firemní večírek tak jako každý rok, nepřišlo mi na tom nic zvláštního i když, obecně to vždy vyvolává jisté pochybnosti. Obzvláště, když posloucháte příhody svých známých, kterým právě na nich ztroskotal vztah. Přišlo mi to vždy absurdní a snažila jsem se přesvědčovat samu sebe, že svému muži důvěřuji.

Přečtěte si: Nejhloupější rozchodová hlášky: Minimálně jednu z nich slyšela asi každá

Přišel nad ránem

Pokoušela jsem se usnout a nemyslet na nic špatného. Když jsem se však v jistý moment vytrhla ze spánku, byly čtyři hodiny ráno a postel vedle mě prázdná. Začala jsem pochybovat, co se děje a proč Adam ještě nepřišel domů. Myslela jsem si, že se dobře baví a chce se vrátit do svých mladých časů. Tím, že pracoval přesčasy a nechodil ven, jsem mu chtěla jednou za čas dopřát a nebýt hned stíhačka. Cinkot klíčů jsem však zaslechla až o půl sedmé ráno, když už jsem nedokázala spát. Ve dveřích se objevil můj manžel s úsměvem a ve značně podroušeném stavu. Než stihlo dojít na slova, on už byl dávno v posteli celý tak jak byl oblečený a usnul. Znáte to, typický chlap, když to přežene s alkoholem. Věděla jsem, že nejdříve se bude muset vyspat a potom si můžeme promluvit, jinak by to nemělo význam, nepamatoval by si ani předešlé slova.

Jak ležel, všimla jsem si, že se mu na nohavicích něco rýsuje

Jelikož už svítalo, můj pohled se najednou zastavil na manželových kalhotách. Chtěla jsem mu je svléknout, aby neležel v posteli v nich. V tom však z jejich kapsy vypadl prezervativ. Jeden byl zabalen a z druhého zůstal jen obal. Tento pohled mě na pár minut zbavil nejen řeči, ale i celkového vnímání. Ihned jsem věděla, s kým strávil noc. V manželově firmě se to jen a jen hemžilo mladými kolegyněmi. Zdálo se tedy, že jedné z nich musel podlehnout. Cítila jsem se totálně poníženě. Chtěla jsem si to ověřit a tak jsem se mu snažila tajně dostat do mobilu. Odhalila jsem tam jejich poslední konverzaci, když opouštěli hotelový pokoj. To mě ranilo ještě více, ale zároveň se ve mně probudila touha bojovat za to, abych svého muže neztratila. Neuměla jsem si představit, že kvůli nějaké mladé hlupačce se vzdám svého muže. Bála jsem se také, aby se do ní nezamiloval a proto jsem se rozhodla klesnout tak hluboko, až jsem udělala toto.

Nepřehlédněte: Manžel po mně chtěl hrávat známou erotickou hru: V jeden večer mi dal návrh, který mi navždy změnil pohled na něj

Pokusila jsem se to zvrátit ve svůj prospěch

Napsala jsem z manželova mobilu zprávu, ve které jsem se vydávala za něj. Věděla jsem, že nemohu být velmi krutá, protože by odpověděla a chtěla by vysvětlení a dělala by zle. Muselo to být něco odměřeného, aby dotyčná pocítila, že opravdu nemá zájem a že je pro Adama bezvýznamná. Napsala jsem jí jeho jménem, ​​že to bylo jen o sexu a doufám, že nic za tím nebude hledat. Řeči o vyhrožování manželce ať si nechá pro sebe. Vymyslela jsem si větu o tom, že jeho manželka (jakože já) o všech těch milenkách ví. Záměrně jsem použila množné číslo, aby věděla, že není jediná. Tuto poslední zprávu jsem následně z manželova mobilu odstranila a tajně se modlila, aby na nic nepřišel. Nakonec jsem se rozhodla, že nebudu tuto kauzu řešit a náš vztah dodnes pokračuje šťastně. Věřím, že to bylo jen Adamovo jednorázové selhání a že se s touto slečnou již nesetkává. V mobilu jsem od té doby nenašla mezi nimi žádnou konverzaci.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..