Otevřená zpověď muže: Kolik expartnerů jsou ochotni tolerovat ženě, se kterou se rozhodnou nakonec oženit?

Téma bývalých lásek je většinou ve vztahu celkem tenký led. Co však pokud jste měly těch "ex" jaksi víc? Víte jaké číslo jsou ochotni tolerovat muži, kteří to skutečně myslí vážně a přemýšlejí i nad svatbou? My jsme se na to zeptali přímo jich.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Vztahy jsou věc komplikovaná, to víme všechny. A ještě o něco složitější jsou, pokud se začne skloňovat slovo manželství. A i když se zdá, že v první řadě my ženy spíše řešíme, koho měl náš drahý před námi a vše s tím související analyzujeme, věřte, že v tomto nezaostávají ani naši milovaní muži. To kdo, jak dlouho a proč vstoupil do vašeho života, je pro ně stejně podstatné jako číslo, které představuje počet našich bývalých lásek. Víte, co jsou ochotni tolerovat ženě, kterou se nakonec rozhodnou vzít si? A skutečně znamená velký počet našich "ex" pro chlapi problém?

 

Nepřehlédněte: Nejhloupější rozchodová hlášky: Minimálně jednu z nich slyšela asi každá

Toto si myslí muži

"Aktuálně mám po svém boku ženu, kterou jsem před měsícem požádal o ruku, chodíme spolu sice jen rok, ale výborně si rozumíme. A víme o sobě všechno. Co se týče její "ex", neměla přede mnou vůbec tajnosti. Na toto téma jsme se velmi otevřeně bavili. Přede mnou měla dva vážné vztahy a dvě známosti na jednu noc. Přiznám se, že samotné číslo jsem neřešil. Ani chlapi, co byli v jejím životě déle. Spíše mě zajímali ti, s nimiž strávila jen večer. Ale samotnou roli vrámci toho, jestli bych si ji byl ochoten vzít nebo ne, to nehrálo," říká 35 letý podnikatel Ivan.

 

Přečtěte si: Manžel po mně chtěl hrávat známou erotickou hru: V jeden večer mi dal návrh, který mi navždy změnil pohled na něj

 

"Když se dám s ženou dohromady a očekávám od toho více než jen sex na jednu noc, jasné, že je pro mě podstatné to, koho měla přede mnou. A přirozeně mě zajímá i počet. Pokud je to do pěti, jsem ochoten to tolerovat. Já sám jsem neměl více partnerek, takže větší číslo by pro mě opravdu bylo problém. No jak se říká, nikdy neříkej nikdy a možná pokud takovou babu potkám a zamiluju se, nebudu to nakonec řešit. Jen to je nyní těžko říct," prozradil 30 letý fotograf Emil.

"Já osobně se o to, koho měla přede mnou nezajímám. Nikdy se na to neptám, jen totéž očekávám i já. Nepotřebuji, aby mě někdo soudil a nemíním to dělat sám. Nevidím smysl řešit minulost, když je už za námi. Dokonce ani v případě, že s dotyčnou plánuji něco víc. Jsem dva roky ženatý a své manželky jsem se na to nikdy nezeptal. Ani ona mě a myslím si, že vztah máme skvělý," uzavírá 38 letý Róbert.

Je pro Vás důležité to, kolik "ex" partnerů měla Vaše polovička?

Ano
5
Ne
8
Hlasovalo: 13

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..