Modeling mají v genech: Máma slavných sester působí po jejich boku spíš jako vrstevnice, a to jí je 55!

Pokud je v Hollywoodu rodina, která se může pochlubit dokonalými geny, tak je to právě tato.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Geny se nezapřou

Dobrá genetika je jako výhra v lotériií. Pokud se vam poštěstí, můžete to mít v životě o něco lehčí. To je i případ nejslavnějších sester Belly a Gigi Hadid, které také vyhrály takovou loterii. A to rovnou jackopt! Díky genům rodičů, především své matky, jsou z nich dnes jedny z nejžádanějších modelek světa. Při pohledu na 55 letou Yolandu však nikoho nepřekvapí, že dcery se vydaly stejnou cestou, jako ona před více než třemi dekádami.

 

Přečtěte si: Milostný příběh mezi princem Charlesem a Camillou: Začalo to už v 70. letech a neuvěříte, jak se tehdy seznámili

 

Vrstevnice

Pokud se podíváte na všechny tři zároveň, máte spíše pocit, že jde o vrstevnice s minimálním věkovým rozdílem. Yolanda se stále udržuje v top formě. A vyšší věk jen těžko patrný na její postavě či tváři. Reality hvězda, která se kromě modelingu proslavila i účinkováním v televizní show Paničky z Beverly Hills, patří mezi ty ženy, které stárnou s grácií a jsou příkladem pro ostatní.

Mohlo by vás zajímat: Velkolepé svatby hollywoodských dvojic: V jakých prostorách si řekly ano tyto páry?

Jaká máma, takové sestry a také syn

O tom, že v této rodině se rodí opravdu "pěkné" děti, svědčí i pohled na syna Yolandy, Anwara. A i on začal čeřit před pár lety vody modelingu a to celkem úspěšně. Dnes je vyhledávaným modelem, nechybí na světových molech a stránkách módních magazínech. Dokonce i bulvár ho začíná "milovat" víc, než jeho slavnější sestry. A to hlavně díky aférce se zpěvačkou Duou Lipou.

No vypadá to tak, že nizozemsko-jordnánsko-americké kořeny, kterými se mohou pyšnit všichni tři sourozenci, jsou zásahem do černého...

Nepřehlédněte: Přirozená vs. upravená: Jak vypadají hollywoodské krásky bez make-upu a retuše?

 

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..