Naletěla jsem podvodníkovi a přišla téměř o všechno: Před tímto typem muže se mějte na pozoru

Miriam se seznámila s mužem, který jí zamotal hlavu, a trpělivě si ji nakláněl na svou stranu. Byl trpělivý dokud nedosáhl svého cíle a pak se vypařil i s jejími úsporami.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Do vztahu s Damienem jsem se nevrhla po hlavě

Miriam je dnes již mnohem opatrnější ženou, když přijde řeč na vztahy. Nikdy si nemyslela, že by nějakého muže neprokoukla, protože nebyla žádná naivka. Ale její nejnovější přítel Damián, jí hravě dokázal, že se mýlí: "Do vztahu s Damienem jsem se nevrhla po hlavě. Naopak, měla jsem pocit, že se sblížují velmi opatrně, líbil se mi a nechtěla jsem to uspěchat, protože poslední vztah neskončil dobře a měla jsem trochu strach," přiznává na úvod naše známá Miriam. Zcela přirozeně jsem mu nabídla, aby se mnou bydlel po nějakém čase společného randění, přišel Damián za Miriam s tím, že bude muset něco rychle vymyslet, protože mu nečekaně končí pronájem bytu. Prý to měl dohodnuté s kamarádem, který žil dlouhodobě v zahraničí, že mu bude za slušné peníze udržovat byt a může v něm přitom bydlet. Nicméně nečekaně mu oznámil, že se musí do týdne vystěhovat, protože se vrací a potřebuje byt zpět: "Jaksi spontánně ze mě vyšlo, že může bydlet přece se mnou, dokud si něco nenajde. I když se přiznám, že v koutku duše jsem předpokládala, že to nakonec takto i zůstane, že spolu zůstaneme a uvidíme, jak nám to půjde," pokračuje Miriam ve svém příběhu.

Mohlo by vás zajímat: Citlivé místo muže, na které se nevyplatí zaútočit: Neudělejte stejnou chybu jako já, nedá se to vrátit zpět

V té době jsem mu byla schopná prominout vše

Damián se k Miriam tedy nakonec nastěhoval a pak se začala k jedné věci celkem nevinně přidávat další a aniž aby si to Miriam uvědomila, se jí Damián dostal nepozorovaně pod kůži a začal ji postupně doslova vysávat. "Ani nevím jak, ale platila jsem sama účty za byt. Nikdy nenakoupil potraviny, čekal co přinesu domů z práce a co uvařím. Zpočátku mi to nepřišlo zvláštní a on byl za všechno vděčný, takže jsem se cítila důležitě a užitečně, no a čím dál tím více zamilovaně. V té době jsem byla schopná mu prominout skutečně všechno," objasňuje Miriam, která dnes ví, jakou chybu udělala, že si těch signálů nevšimla hned, ale že se chovala jako zamilovaná puberťačka.

Čtěte také: Manžel si na mně všiml změny, která odhalila, že mám milence: V této situaci byste však ani vy netušily

Udělala jsem tuto nerozvážnost, která mě stála úspory

Miriam byla do něj tak zamilovaná, že mu neváhala dát pin ke své kartě, což by mnohé ženy asi skutečně nepochopily, ale stalo se ... "Vyvinulo se to opět jaksi přirozeně, prý se mu zablokovala karta a já byla v té době nemocná. Ležela jsem na gauči s teplotou a on toho zneužil. Prý jestli bych mu nemohla půjčit 5000 tisíc, neboť mu zablokovali kartu. Potřebuje si rychle něco zaplatit. Já jsem tolik u sebe neměla, tak jsem mu prostě navrhla ať si jde vybrat do bankomatu kousek od nás a dala jsem mu kartu i s pin kódem. To byla přesně ta chyba, za kterou si můžete poté tlouct hlavu o zeď do konce života. Dnes nechápu, jak jsem mohla být tak hloupá," říká sebekriticky Miriam.

Nepřehlédněte: Nejhloupější rozchodová hlášky: Minimálně jednu z nich slyšela asi každá

Byl skutečně trpělivý, aby dosáhl toho, co chtěl

Miriam se nechce vymlouvat, ale říká, že tento muž byl skutečně vychytralý. Dokázal čekat tak dlouhou dobu, aby dosáhl svého cíle. "V momentě, jak měl přístup k mým penězům, vybral, co se dalo a zmizel ještě ten večer. Já hloupá jsem se o něj celou noc bála a až ráno jsem si uvědomila, že se ztratil poté, co jsem mu dala svou kreditní kartu. Byl šarmantní, vděčný, připomínal opuštěné štěně, věděl jak na ženu i po intimní stránce, a to nejdůležitější, byl skutečně trpělivý, aby dosáhl svého cíle. Bez toho, abyste si to uvědomily, vás postupně připravil téměř o všechno. Dejte si na tento typ muže skutečně pozor," varuje dnes oklamaná a podvedená Miriam, která přišla o velkou část svých úspor.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..