Ženy narozené v tomto znamení potkají v prosinci svou životní lásku: Týká se to i vás?

Ty šťastnější z nás už koncem tohoto roku potkají svou životní lásku. Co myslíte, patříte do této kategorie i vy? Pokud jste se narodily v tomto znamení, rozhodně!

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Láska a vztahy hrají v našich životech klíčovou roli. Rok 2019 byl co se týče vztahů a emocí velmi plodným. A to doslova. Ti, co byli v nefungujících svazcích z nich odešli, single jedinci našli svou spřízněnou duši a dlouhodobé vztahy se v některých oblastech posunuly o krok vpřed. A závěr roku, bude právě v oblasti lásky, mimořádně přát jednomu znamení. Tedy jeho něžnější polovině. Konkrétně ženám narozeným v něm. A my velmi dobře víme, koho hvězdy potěší.

Přečtěte si: Byla jsem zasnoubená, ale můj muž spával s jinou kolegyní: Byl to výsměch, ale později se to všechno otočilo v můj prospěch

Blíženec

I přesto, že jejich velkou doménou je mnohokrát flirt, právě v předvánočním období jaksi "změknou". Rády se totiž zamilovávají, preferují období prvního okouzlení, kdy k nim nový partner doslova vzhlíží. To je pro ženy narozené ve znamení Blížence velmi podstatné. Osoba, kterou však potkají nyní, bude pro ně znamenat i něco víc. Dokonce po prvotním vzplanutí, které bude velmi rychlé, se může jejich rodina rozrůst.

Nepřehlédněte: Jsem vdaná, ale randím s jinými muži: Manžel mi to toleruje a prozradím vám důvod, proč to dělá

Nejdůležitější je pro tyto dámy člověk, který je schopný lásku přijímat i naplno rozdávat. Mají však sklon idealizovat si svou polovičku. Hledají někoho, s kým budou sdílet život a zájmy. Pokud se skutečně zamilují, jsou většinou věrné. Navíc, v roce 2020 je čeká životní změna, velký posun, který ovlivní jejich budoucí život.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..