Pánská jízda před svatbou se mi stala osudnou: Kdybych tušila toto, nikdy bych na ni svého muže nepustila

Někdo to bere s nadhledem, ale rozlučku se svobodou nelze podceňovat. Já jsem na svou důvěru doplatila a kdyby se dal vrátit čas... chtěla bych zabránit tomuto osudu.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Odmalička jsem toužila po svatbě. Když jsem poznala Marka, věděla jsem, že je to muž, se kterým se chci ocitnout právě před oltářem. Svatební přípravy vrcholily a já si přípravy užívala, nebyla jsem ten typ ženy, která by se stresovala kvůli malichernostem.

Čtěte také: Manžel si na mně všiml změny, která odhalila, že mám milence: V této situaci byste však ani vy netušily

Na rozlučku se svobodou jsem se těšila. Chtěla jsem si to ve společnosti svých přítelkyň užít, byly jsme skvělá parta. Vždy jsem snila o pořádné dámské jízdě jako ve filmech a tento sen mi o to více připomínal vysněnou svatbu. Byla jsem odhodlaná užít si každý jeden moment před i během svatby.

Marek však nikdy nebyl typ chlapa, který by si na pánské jízdy potrpěl. Nechtěla jsem mít však výčitky, že já půjdu a on bude doma. Uspořádala jsem u nás večírek, na který jsem společně s jeho přáteli vymyslela program, kam by mohli oni jako muži jít. Jak jsem zmiňovala, organizaci svatby jsem si užívala, možná to bylo i tím, že pracuji jako eventová manažerka.

Věta, kterou jsem neměla nikdy říkat

Když jsme se u nás potkali u sklenky chutného šampaňského se můj příští nastávající se uvolnil a nápad s pánskou jízdou v podobě rozloučení se svobodou se mu líbil. Celý večer jsme tedy řešili, jak by si to chlapci mohli užít. Jelikož jsem něco obdobné řešila i ve své práci a měla jsem zkušenosti s vymýšlením různých eventů, ušila jsem jim na míru víkend v Budapešti. Dodnes této věty o geniálním nápadu lituji. Osud to totiž zařídil za mými zády jinak. Na rozlučku se svobodou se Marek těšil, o to víc, že byl pracovně vytížený a takto mohl strávit celé dva dny se svými nejbližšími kolegy a přáteli, se kterými se během roku vidí sporadicky. Podle fotografií, které během večera přidávali na sociální sítě si to i náramně užili a já byla ráda. Když se však Marek po víkendu vrátil domů, byl jako vyměněný. Cítila jsem, že je odměřený, šel z něho chlad, jako kdyby stál přede mnou někdo cizí. Necítila jsem mezi námi žádné pouto, věděla jsem, že se něco děje. Měli jsme pár dní před svatbou a já jsem si připadala, jako ve špatném snu. Zrak se mi rozostřil a jediné, co jsem si přála bylo, aby mi neřekl, že si mě nechce vzít.

Potkal tam svou bývalou a vynořená vzpomínka se mi stala osudnou

Muž, kterého jsem měla po svém boku čtyři roky a se kterým jsem plánovala společnou budoucnost, mi oznámil věc, kterou nechce žádná žena slyšet krátce před svatbou. Během pánské jízdy potkal v jednom z barů i svou první lásku. Byla taky Češka, byli do sebe zamilovaní v mladém věku. Tak mladém, že se nikdy spolu nemilovali. Věděla jsem o ní z vyprávění, o svých bývalých jsme si jednou povídali. Nebyla však jediná, o které jsme se v ten večer bavili, takže jsem nikdy ani jen netušila, co by k ní mohl po letech cítit. Po letech se v tento osudný moment setkali a ona byla čerstvě rozvedená. V Markovi se probudily silné vzpomínky. Fakt, že jeho bývalá, která mu v mládí dala košem kvůli jiným, najednou o něj měla zájem, nesvědčilo nic dobrého pro jeho nastávající.

Markova touha po Nine, první lásce z mládí, se kterou nikdy "nestihl" mít dokonce sex, byla silná. Až natolik silná, že se rozhodl dát našemu vztahu sbohem a to doslova na hulváta, pár dní před svatbou...

Nepřehlédněte: Nejhloupější rozchodová hlášky: Minimálně jednu z nich slyšela asi každá

Nejhorší na tom celém je, že nebýt mého "geniálního" nápadu s pánskou jízdou, nikdy k něčemu takovému nemuselo dojít... Nebo by došlo a byla by to jen otázka času?

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..