Na vašem stole by neměl chybět krásný adventní věnec. Vneste do vašeho příbytku kouzlo Vánoc, které je především o rodině a společně stráveném času, například i za stolem u výtečného jídla!

Přírodní materiály nadále vládnou a dostávají se k lidem stále více blíž. Letošní vánoční a interiérové dekorace jasně ukazují na přirozené a nesouměrné aranžování. Celkový dojem je však velmi příjemný a to i díky zachování si pocitu domova.

Zdroj: ZARA HOME
Zdroj: ZARA HOME

Přírodní materiály nadále vládnou a dostávají se k lidem stále více blíž. Letošní vánoční dekorace a interiérové trendy jasně ukazují na přirozené a nesouměrné aranžování. Celkový dojem je však velmi příjemný a to i díky zachování si pocitu domova.

Jednoduché aranžování vnese do vašeho příbytku atmosféru svátků a domácí pohody. V kruhu rodiny se můžete připravit na nadcházející svátky skutečně tak, že budete prožívat pravé radostné chvíle.

Mohlo by vás zajímat: 5 nápadů na glamour styl: zakomponujte ho i do malého prostoru a dodejte mu správný lesk

V neděli začíná advent

Symbol vánoční atmosféry odstartuje v neděli, kdy na vašich stolech můžete zapálit první svíčku. A protože si myslíme, že nejkrásnější adventní věnec je takový, který samy vyrobíme, rozhodly jsme se, že vám s tímto kreativním nápadem pomůžeme a budete to mít raz dva hotové. Pokud máte doma ratolesti, právě jste vymyslely program jak je zabavit a společně můžete vytvořit takový krásný věnec nejen pro svou rodinu, ale i pro vaše nejbližší jako dar. Buďte si jisté, že je jistě potěšíte.

Adventní věnec se svíčkami si vyrobíte jednoduše a tento video návod můžete sdílet i se svou rodinou či přáteli.

FEMINITY TV: V ATELIÉRU PAPAVER nám vždy s výrobou adventního věnce rádi pomohou, nyní si to můžete zkusit i vy

Foto:
ZARA HOME
Zdroj:
ms

Související články

Diskuse k článku

comments powered by Disqus

Nejčtenější články

Obsah online magazínu feminity.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu, nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu zakázáno.

Kontakt

© Copyright 2020 Frogfoot s.r.o..